Çocuk Kitapları

Baloncukta Yaşayan Çocuk Pdf indir

Baloncukta Yaşayan Çocuk pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 9786052998120 sayfadan oluşan Baloncukta Yaşayan Çocuk kitabı TÜRKÇE olarak çıkarılmıştır. Stewart Foster tarafından kaleme alınan Baloncukta Yaşayan Çocuk isimli kitap The Bubble Boy dilinde ve Karton Kapak ebatındadır. Baloncukta Yaşayan Çocuk kitabını 28.01.2020 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Baloncukta Yaşayan Çocuk pdf oku indir.

Baloncukta Yaşayan Çocuk pdf indir

BAZI SÜPER KAHRAMANLARIN PELERİNİ YOKTUR.
 
“Amir deliydi. Aklını kaçırmıştı. Ama hastane deli birini çalıştırmazdı. Onunla görüşmüş, vasıflarını değerlendirmiş olmalıydılar. Acaba yöneticilerle hiç karşılaşmamış olabilir miydi? Belki Hindistan’dan da gelmemişti. Uzay gemisiyle gelip gece yarısı buraya gizlice girmişti belki.”
 
Sainsbury En İyi Çocuk Kitabı Ödülü
 
ON BİR YAŞINDAKİ JOE, ağır bağışıklık yetmezliği yüzünden kendini bildi bileli hastane odasındadır. Günleri ufak penceresinden Londra çatılarını seyretmek ve etrafını kuşatan makinelerin seslerini dinlemekle geçmektedir. Onun için dışarı adım atmak şöyle dursun, sayılı ziyaretçisiyle görüşmek bile “baloncuğuna” ölümcül mikropların girmesini göze almak demektir. Lakin bir gün Joe’nun yaşamına yeni biri girer ve her şey değişiverir.
 
Baloncukta Yaşayan Çocuk, Joe’nun hastane odasında devam ettiği yaşamın, yalnızlık ve kısıtlanmışlığıyla başa çıkışının, büyük bir cesaret, merak ve umutla sınırları olmayan bir geleceğe bakışının öyküsü. Bu kitap, okurlarına süper kahramanlar, süper hemşireler ve birkaç damla gözyaşı vadediyor. 
 
 
“Yürek burkan, umut veren, çarpıcı bir hikâye.”
The Bookseller
 
“Joe’nun odası ufak ama iyimserliği ve daima yanında olan dostları aracılığıyla dünyası çok daha büyük.”
Kirkus Reviews 

Baloncukta Yaşayan Çocuk kitap özeti

Baloncukta Yaşayan Çocuk pdf oku

Baloncukta Yaşayan Çocuk Pdf indir

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu