Çocuk Kitapları

Balinalar Geldiğinde Michael Morpurgo Tudem Yayınları Pdf indir

Balinalar Geldiğinde Michael Morpurgo Tudem Yayınları Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Balinalar Geldiğinde Michael Morpurgo Tudem Yayınları Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Tudem Yayınları aracılığıyla çıkarılan Balinalar Geldiğinde Michael Morpurgo Tudem Yayınları Kitabı 184 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Balinalar Geldiğinde Michael Morpurgo Tudem Yayınları kitabı 13.50×19.50 cm‘dir. Mart 2016 nolu ISBN numarasına sahip Balinalar Geldiğinde Michael Morpurgo Tudem Yayınları kitabının yazarı Michael MorpurgoBalinalar Geldiğinde Michael Morpurgo Tudem Yayınları PDF indirebilirsiniz. 

Balinalar Geldiğinde Michael Morpurgo Tudem Yayınları Kitabı Pdf indir

“Kuşçu insanlara büyü yapıyor. Onunla konuşmamalıyız. Bu kesinlikle yasak.”

Savaş Atı, Kelebek Aslanı, Issız Adanın Kralı, Kayıp Zamanlar gibi milyonlarca okura ulaşmayı başaran kitaplarından tanıdığımız, Children’s Book Ödülü’nün sahibi İngiliz yazar Michael Morpurgo’dan 1. Dünya Savaşı’nın gölgesinde yaşanan keşiflerle dolu çiçeği burnunda bir serüven: Balinalar Geldiğinde.

Gracie ve Daniel’a adanın enteresan yaşlıı Kuşçu’dan uzak durmaları söylenmişti, ama kumdaki mesaj bu adamın sanıldığı gibi biri olmadığını dile getiriyordu çocuklara. İki arkadaş siste kaybolup kendilerini Samson Adası’nda buldukları gün hadiselerin esrarı yeni bir boyut kazanacaktı… Kuşçu’nun hikayesine ve adanın lanetli olduğuna inanmalı mıydılar?..

Savaşa giden bir baba, biri kız diğeri erkek iki çocuğun macera dolu arkadaşlığı, ada halkı aracılığıyla dışlanmış kimsesiz bir yaşlı ve adanın senelerdır çözülemeyen laneti etrafında şekillenen gizemli bir hikaye.

Evrensel konuları dramatik kurgularla buluşturarak okurları nefes kesici hikayelere çeken bol ödüllü yazar Michael Morpurgo’nun hayal gücü yine bizi bambaşka dünyalarda gezintiye çıkarıyor.

“Gizem ve söylence ile yoğrulmuş zengin bir hikaye.”
Joanna Carey

“Mükemmel.”
Observer

Etiketler: Balinalar Geldiğinde Michael Morpurgo Tudem Yayınları Pdf oku , Balinalar Geldiğinde Michael Morpurgo Tudem Yayınları Pdf kitap indir, Balinalar Geldiğinde Michael Morpurgo Tudem Yayınları pdf oku ücretsiz, Balinalar Geldiğinde Michael Morpurgo Tudem Yayınları kitap indir ücretsiz, Balinalar Geldiğinde Michael Morpurgo Tudem Yayınları pdf indir yandex, Balinalar Geldiğinde Michael Morpurgo Tudem Yayınları pdf oku özet, Balinalar Geldiğinde Michael Morpurgo Tudem Yayınları kitap özeti. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu