Çocuk Kitapları

Balina Avcıları / Dünya Çocuk Klasikleri Pdf indir

Balina Avcıları / Dünya Çocuk Klasikleri pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 71 sayfadan oluşan Balina Avcıları / Dünya Çocuk Klasikleri kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. P. S. John tarafından kaleme alınan Balina Avcıları / Dünya Çocuk Klasikleri isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Balina Avcıları / Dünya Çocuk Klasikleri kitabını 9786052491041 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Balina Avcıları / Dünya Çocuk Klasikleri pdf oku indir.

Balina Avcıları / Dünya Çocuk Klasikleri pdf indir

Nottingham. Robin Hood’un ormana gidişinden bir yıl sonraki güneşli bir Eylül gününün öğle saatlerinden sonrası. Böylesi güzel bir günde, hayatta olmak çok güzeldi. Ama atıyla şehri dolaşmaya çıkan Şerif pek mutlu görünmüyordu. Duvarın yanında ok ve yayla atış yapan bazı adamlara bakmak için durdu. Hepsi de iyiydi ama, hepsinden iyi olan sakallı iri bir adam vardı. En kaliteli atışı her zaman o yapıyordu.
Şerif, adamlarından birine “O adama buraya gelmesini söyle” dedi. Son haftalar Şerif için çok kötü geçmişti. Sherwood Ormanı’nda hırsızlar vardı. Zengin kimseler paralarını kaybediyorlardı orada. Hattâ Şerif bile, yanında adamları olmadan oradan geçmeyi sevmiyordu. “Eğer böyle bir adamım olursa kimseden korkmam,” diye düşündü.
Adam geldiğinde, Şerif ona baktı. Onun iri değil, bir dev olduğunu gördü. “Adın ne, kimin adamısın?” diye sordu.
“Reynold Greenleaf,” diye yanıt verdi dev, “Kendimden başka kimsenin adamı değilim. Ama isteğe göre, sizin adamınız olurum.”
“Benim de isteğim bu,” dedi Şerif. “Yarın kaleye gel. Adamlarım sana ne yapacağını söyler.”

Balina Avcıları / Dünya Çocuk Klasikleri kitap özeti

Balina Avcıları / Dünya Çocuk Klasikleri pdf oku

Balina Avcıları / Dünya Çocuk Klasikleri Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu