Pdf Kitap

Bahar Kokusu – Rita Hunter PDF indir

Bahar Kokusu PDF

Bahar Kokusu – Rita Hunter, pdf kitap bölümümüzde 2019 senesinde kaleme alınan Bahar Kokusu – Rita Hunter kitabını sizlerle paylaştık. Bahar Kokusu – Rita Hunter kitabının detayları..

Bahar Kokusu – Rita Hunter – Özeti

Bahar Kokusu – Rita Hunter

Bahar Kokusu – Rita Hunter

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
2019
Eklenme: Mayıs 10th, 2019
Dil: Türkçe
Sayfa: 400
Yazar: Rita Hunter
65.169

Tarihi aşk romanlarının bi hayli beğeni alan yazarlarından Rita Hunter’ın yeni kitabı Bahar Kokusu Epsilon’da!
Geçmişi ile bugün içinde sıkışmış bir kadın ve ona hem korkuyu hem de tutkuyu vadeden gururlu bir adam…Hiç kimse sır saklamanın önemini Alison Taylor’dan daha iyi bilemez.

Bahar Kokusu PDF, Düşmüş kadınlar için barınak olan Umut Evi’nin erdem kraliçesi, ketum ve gösterişten uzak kimliği aracılığıyla kendini adadığı bu sahte dünyanın içinde hemen hemen örünmezdir

.Hayatının değiştiği fırtınalı gecede onu sevdiği herkesi geride bırakmaya zorlayan tehdit yeniden yaşamına girince Alison Taylor, kaçmak yerine doğrudan soruna odaklanmaya karar verir. Lakin hesap edemediği şey, Alison’ın varlığını sevdikleri için hakaret olarak gören kibirli bir adamın öfkesidir.

Aristokrasinin kusursuz temsilcilerinden biri olarak görülen Wakefield Markisi Tristan Talbot, ahlaki yozlaşmanın süzgecinden geçemeyen bireylere karşı gösterdiği katı tutumuyla da tanınmaktadır. İki sene önce son derece uygunsuz şartlarda dikkatini çekme hatasına düşen kadın, yeniden karşısına çıkarak ve daha kötüsü ailesine yaklaşmaya çalışarak öfke ve merakını harekete geçirir.

İlginç tesadüfler çok geçmeden kaçınılmaz karşılaşmalara dönüşürken, geçmişte aralarında parlayan kıvılcım yerini hızla büyüyen bir ateşe bırakır.

Siz ağlıyor musunuz Bayan Taylor?

Hayır, ben ağlamam.

Tristan bu bi hayli hızlı yanıtın saçmalığı karşısında gülmek istedi ama kadının pürüzsüz yanağından yuvarlanıp çenesinin altında kaybolan gözyaşının geride bıraktığı ize bakarken gülmek içinden gelmiyordu. Yavaşça onu kendine çevirdi, gözlerini görmek istiyordu ve… Lanet olsun.

Huysuz bir çocuk veya histerik bir kadın… ağlayan kim olursa olsun, gözyaşlarından önce yüzün¸ acıklı hisleri kaplardı. Lakin Alison Taylor’ın yüzünde donuk bir üzüntü ve taptaze bir pembelik dışında yalnızca sicim gibi yaşlar vardı. Ne yüzün buruşturuyor ne de titriyordu. Buna rağmen Tristan… önceden bu kadar kederli bir yüz görmediğini düşünüyordu.

(Tanıtım Bülteninden)

Sayfa Sayısı : 400

İlk Baskı Yılı : 2019

Bir önceki yazımız olan Hayata Dön – Gülseren Budayıcıoğlu başlıklı kitabımızda Hayata Dön ekitap indir, Hayata Dön ekitap oku ve Hayata Dön Gülseren Budayıcıoğlu pdf indir ile ilgili bilgiler verilmektedir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu