Pdf Kitap

Bağlanma Aşkı Bulmanın ve Korumanın Pdf indir

Bağlanma Aşkı Bulmanın ve Korumanın Pdf Oku

Bağlanma Aşkı Bulmanın ve Korumanın pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Bağlanma Aşkı Bulmanın ve Korumanın kitabı 239 olarak çıkarılmıştır. Amir Levine Rachel Heller tarafından kaleme alınan Bağlanma Aşkı Bulmanın ve Korumanın isimli kitap 9786052389409 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Bağlanma Aşkı Bulmanın ve Korumanın kitabını 05.04.2018 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Bağlanma Aşkı Bulmanın ve Korumanın pdf oku indir.

Bağlanma Aşkı Bulmanın ve Korumanın pdf indir

İki insan birbirini bulur, âşık olur ve sonsuza dek mutlu yaşarlar.
Peki ya gerçek hayatta?

“Hoşlandığınız kişiyi elde etmenin yedi altın kuralı”, “partnerinizi kendinize bağlamanın on yolu” veya “mutluluğu yakalayan çiftler“… İnanalım mı bunlara?

İlişkiye yüklediğimiz oldukça önemin tersine, bağlanmanın ardındaki bilim ile ilgili çok az şey biliyor ve doğru olmayan bir bilgilerin, efsanelerin esiri oluyoruz. Kendi kişiliğinizi ve bağlanma güdülerinizi tanıyarak güven ve huzur dolu, derin ve tatmin edici bir aşkın hiç de uzaklarda olmadığını görmeye hazır mısınız?

Bağlanma, ruh sağlığı uzman kişilerı Amir Levine ve Rachel Heller’ın seneler süren incelemelerina dayanan verilerle iki insan arasındaki ilişkiye büyüteç tutuyor. Kendinizi ve partnerinizi yakında zamandan tanımanıza, ilişkinizdeki çatışmaların kaynağına inip çözüm metotlarını fark etmenize faydalı oluyor.
Unutmayın, ilişkilerimiz şansa bırakılmayacak kadar kıymetli.

Bağlanma Aşkı Bulmanın ve Korumanın kitap özeti

Bağlanma Aşkı Bulmanın ve Korumanın pdf oku

Bağlanma Aşkı Bulmanın ve Korumanın Pdf indir

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu