Çocuk Kitapları

Babam Uyumak Bilmiyor Pdf indir

Babam Uyumak Bilmiyor pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Babam Uyumak Bilmiyor kitabı 28 olarak çıkarılmıştır. Coralie Saudo tarafından kaleme alınan Babam Uyumak Bilmiyor isimli kitap 9789755872490 dilinde ve 1. Hm. Kağıt ebatındadır. Babam Uyumak Bilmiyor kitabını 10.03.2017 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Babam Uyumak Bilmiyor pdf oku indir.

Babam Uyumak Bilmiyor pdf indir

“Uyumak istemiyorum!”, “Bu gece uyumasam!?”, “Hayır, hayır, hayır uyumayacağım!”

Benim babam koskocaman, hem de çok kuvvetli bir adam. Ama küçücük bir kusuru var. Geceleri uyumak bilmiyor. Evet, yanlış okumadınız, bir türlü uyumak bilmiyor. 
 
Yatma vakti gelince, bizim evde her akşam aynı tiyatro sahneye geliyor: önce çılgın bir kovalamaca başlıyor, babam tavuk gibi kaçıyor! Daha sonra, onu sakinleştirmek için hikâye anlatıp uyumasına yardımcı olmak da haliyle bana kalıyor!

Ah babam, canım babam, bugünlük bu kadar hikâye yeter. Haydi, şimdi doğru yatağına!

Coralie Saudo‘nun özgün metni ve Kris Di Giacomo‘nun stilize çizimleriyle dikkat çeken Babam Uyumak Bilmiyor, baba ve çocuk rollerini tersyüz eden keyifli bir resimli kitap. 

Yarattığı enteresan karakter tiplemeleriyle yatağa gitmek bilmeyen inatçı miniklere uyku alışkanlığı kazandırmayı amacında olan bu gülünç hikâye, ufak çocukların üstesinden gelmeye zorlandıkları gece, karanlık gibi kavramları mizahi bir incelikle irdeleyerek, çocuklara cesaret aşılıyor. 
 
Karanlıktan korkan okurların yolunu aydınlatmaya bir araya getirilen Babam Uyumak Bilmiyor, yatağın yolunu unutan miniklerin yanağına tatlı bir iyi geceler öpücüğü kondurmaya geliyor.

Babam Uyumak Bilmiyor kitap özeti

Babam Uyumak Bilmiyor pdf oku

Babam Uyumak Bilmiyor Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu