Çocuk Kitapları

Aziz Nesin Pdf indir

Aziz Nesin pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 24 sayfadan oluşan Aziz Nesin kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Irmak Bahçeci tarafından kaleme alınan Aziz Nesin isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 17 x 22 cm ebatındadır. Aziz Nesin kitabını 9786059679916 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Aziz Nesin pdf oku indir.

Aziz Nesin pdf indir

Kahraman olmak için sihirli güçler mi gerekir? Güçlü olmak için kaslı kollar, sihirli bir kıyafet veya maske şart mıdır? Gerçek hayatta sihirli güçleri olan süper kahramanlar çıkmıyor karşımıza. Ama karşısına çıkan zorluklarla baş edip, hayallerini gerçekleştirmiş bir çok AntiKahraman var. AntiKahramanların ışın kılıcı, pelerini veya koruyucu maskesi yoktur. Zorluklarla baş etmek için bunlara ihtiyaçları da yoktur.
 
“Bizim” AntiKahramanlar serisi, süper güçleri olmayan, normal bireylerin heyecan verici hikâyelerini çocuklarla buluşturmak için yola koyuldu. Bütün AntiKahramanlar bizim tabi ki ama serinin başındaki “Bizim” yaşadığımız coğrafyayı işaret ediyor
Serinin ilk kitabı Aziz Nesin.  Süper güçleri olmadan karşısına çıkan bütün zorluklarla baş etmeyi başarmış bir adamın hikâyesi, tüm çocuklara, özellikle de erkek çocuklarına kendi hayallerinin peşinden gitmeleri için cesaret veren birer kılavuz olacak. Seri ebeveynler için de çocuklarla bir çok olay ve kavram üzerine konuşabilecekleri sohbet kitapları olmayı planlıyor.

Aziz Nesin kitap özeti

Aziz Nesin pdf oku

Aziz Nesin Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu