Pdf Kitap

Az Seçilen Yol Pdf indir

Az Seçilen Yol pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 9789756793961 sayfadan oluşan Az Seçilen Yol kitabı TÜRKÇE olarak çıkarılmıştır. Dr. M. Scott Peck tarafından kaleme alınan Az Seçilen Yol isimli kitap The Road Less Traveled dilinde ve Karton Kapak ebatındadır. Az Seçilen Yol kitabını 15.05.2015 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Az Seçilen Yol pdf oku indir.

Az Seçilen Yol pdf indir

Yıllardır en fazla satan kitaplar listesindeki haklı yerini koruyan Az Seçilen Yol, geleneksel psikolojik ve spiritüel içgörüleri eşsiz  bir biçimde bütünleştiren, yaşamımızda gerçeği nasıl kucaklayacağımızı, iç barışa ve bütünlüğe nasıl ulaşacağımızı gösteren vazgeçilmez bir kılavuzdur.
Ünlü psikiyatr ve düşünür M. Scott Peck’in Batı dünyasının uzun ve çetin aydınlanma yolculuğunun özellikle bu aşamasında oldukça önem taşıyan bu eseri kültürümüz içinde tam karşılığını bulmakta, bizi ileriye atılmamız için yüreklendirmekte ve sonunda bizi bütünlüğümüze kavuşturacak yolu işaret etmektedir.
Sorunlarla yüzleşmek ve onları çözmek çoğumuzun kaçınmaya çalıştığı ıstırap verici bir zamantir. Bu kaçınma daha büyük ıstıraba ve hem zihinsel hem de ruhsal olarak gelişememeye yol açar. Dr. Peck, büyük ölçüde kendi meslekî deneyimine dayanarak yazdığı bu son derece özgün, cesur ve aydınlatıcı eserinde, poblemlerimızla yüzleşmenin ve onları çözmenin  -ve değişimin acısını çekmenin bizi kendini anlama ve aydınlanmanın yüksek düzeylerine nasıl eriştirebildiğini göstermektedir. Yine bu kitapta Dr. Peck sevgi ilişkilerinin doğasını tartışıyor: Gerçek birbirine uygunluk nasıl anlaşılır? Gerçek sevgiyle bağımlılık birbirinden nasıl ayırt edilir? Nasıl kendi kendimizin efendisi olabiliriz? Nasıl daha hassas bir ebeveyn olabiliriz?
Az Seçilen Yol, dengeli ve ruhsal açıdan doyum verici bir yaşam arayan milyonlarca insana yol göstermiş müthiş bir eserdir.

Az Seçilen Yol kitap özeti

Az Seçilen Yol pdf oku

Az Seçilen Yol Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu