Çocuk Kitapları

Ayşegül Lunaparkta Eğleniyor Gilbert Delahaye Pdf indir

Ayşegül Lunaparkta Eğleniyor Gilbert Delahaye Yapı Kredi Yayınları Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Ayşegül Lunaparkta Eğleniyor Gilbert Delahaye Yapı Kredi Yayınları Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Yapı Kredi Yayınları aracılığıyla çıkarılan Ayşegül Lunaparkta Eğleniyor Gilbert Delahaye Yapı Kredi Yayınları Kitabı 20 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. Kuşe Kağıt baskı ile çıkan Ayşegül Lunaparkta Eğleniyor Gilbert Delahaye Yapı Kredi Yayınları kitabı 13.50×20.00 cm‘dir. Ağustos 2021 nolu ISBN numarasına sahip Ayşegül Lunaparkta Eğleniyor Gilbert Delahaye Yapı Kredi Yayınları kitabının yazarı Gilbert DelahayeAyşegül Lunaparkta Eğleniyor Gilbert Delahaye Yapı Kredi Yayınları PDF indirebilirsiniz. 

Ayşegül Lunaparkta Eğleniyor Gilbert Delahaye Yapı Kredi Yayınları Kitabı Pdf indir

Yapı Kredi Yayınları, milyonlarca çocuğa okuma zevki kazandıran Ayşegül’ün albümlerini yayımlamaya devam ediyor. Ayşegül Kıyafet Balosuna Hazırlanıyor ve Ayşegül Lunaparkta Eğleniyor dizinin iki yeni albümü.

Ayşegül öyküleri, yalın bir olay örgüsünün yalın bir anlatımından meydana gelir. Ama öykü kadar, kitabın her sayfasını süsleyen şiir gibi resimler de çok etkileyicidir. Ne yapar Ayşegül? Misal verilecek olursa her çocuk gibi kardeşiyle çekişir, kavga eder. Sonra kardeşine haksızlık yaptığının bilincine varır, onun gönlünü almak için mektup yazar, resim yapar, bir armağan götürür ona. Oysa o arada kardeşi de ablasına karşı haksızlık yaptığını düşünmektedir. İki kardeş hemen barışır. Annelerinin ve babalarının gönlünü almaya giderler.

Etiketler: Ayşegül Lunaparkta Eğleniyor Gilbert Delahaye Yapı Kredi Yayınları Pdf oku , Ayşegül Lunaparkta Eğleniyor Gilbert Delahaye Yapı Kredi Yayınları Pdf kitap indir, Ayşegül Lunaparkta Eğleniyor Gilbert Delahaye Yapı Kredi Yayınları pdf oku ücretsiz, Ayşegül Lunaparkta Eğleniyor Gilbert Delahaye Yapı Kredi Yayınları kitap indir ücretsiz, Ayşegül Lunaparkta Eğleniyor Gilbert Delahaye Yapı Kredi Yayınları pdf indir yandex, Ayşegül Lunaparkta Eğleniyor Gilbert Delahaye Yapı Kredi Yayınları pdf oku özet, Ayşegül Lunaparkta Eğleniyor Gilbert Delahaye Yapı Kredi Yayınları kitap özeti. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu