Çocuk Kitapları

Ayı Olmayan Ayı Pdf indir

Ayı Olmayan Ayı pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 9786052079010 sayfadan oluşan Ayı Olmayan Ayı kitabı TÜRKÇE olarak çıkarılmıştır. Frank Tashlin tarafından kaleme alınan Ayı Olmayan Ayı isimli kitap 25.09.2017 dilinde ve Karton Kapak ebatındadır. Ayı Olmayan Ayı kitabını Frank Tashlin numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Ayı Olmayan Ayı pdf oku indir.

Ayı Olmayan Ayı pdf indir

Kış uykusundaki Ayı, bahar gelip uyandığında kendini devasa bir fabrikanın ortasında bulur! Ağaçlar, çimen, çiçekler, hepsi gitmiş, yerine harıl harıl çalışan makineler ve taş yığını binalar gelmiştir. Daha fenası, herkes ona bir ayı olmadığını söyler durur. Ayı onları, fabrikada çalışan bir insan değil gerçek bir ayı olduğuna ikna edebilecek midir?
Frank Tashlin’in unutulmaz kitabı Ayı Olmayan Ayı, ustaca anlatılmış, çarpıcı bir öykü. Ayının içine düştüğü enteresan durum, okurları gülümsetirken, kim olduğumuz ve doğayla kurduğumuz ilişki gibi mühim konular üzerine düşündürüyor. Ayı Olmayan Ayı, etkileyici kurgusu ve düşündürdükleriyle, her yaştan okura seslenmeyi başarıyor.

Ayı Olmayan Ayı kitap özeti

Ayı Olmayan Ayı pdf oku

Ayı Olmayan Ayı Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu