Çocuk Kitapları

Ay’ı Aradığımız Gece Pdf indir

Ay’ı Aradığımız Gece pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Ay’ı Aradığımız Gece kitabı 36 olarak çıkarılmıştır. Sevde Tuba Okçu tarafından kaleme alınan Ay’ı Aradığımız Gece isimli kitap 9786050844771 dilinde ve 1. Hm. Kağıt ebatındadır. Ay’ı Aradığımız Gece kitabını 13.05.2022 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Ay’ı Aradığımız Gece pdf oku indir.

Ay’ı Aradığımız Gece pdf indir

“Tüm güzel öyküler bir yolculukla veya şehre bir yabancının gelmesiyle başlar.”
                                                                                              Tolstoy
 
Bizim öykümüz de sıcacık bir yolculuk öyküsü… Ay’ın gökyüzünden kaybolduğu gece, tüm çocuklar ve hayvanlar Ay’ı aramak üzere ormanda bir yolculuğa çıkarlar. Tabiattaki harmoniyi konu edinen bu eser; hayvanların ve bireylerin bir bütünün parçası olduğunu bize hatırlatır. Ormanın her bir köşesinde Ay’ı ararlarken, umutsuzluğa düştüklerinde down sendromlu ufak bir kız çocuğu grubu neşelendirir. Küçük oğlan yorulduğunda ise anne geyik onu sırtına alır, ateş böcekleri geceyi aydınlatır…
 
Fantastik bir evrende geçen ‘Ay’ı Aradığımız Gece’ kapsayıcı eğitim prensiplerine uygun bir biçimde yazıya döküldü. Mizahi bir sonla biten öykü, çocuklarımızı gizemli bir ormanda Ay’ı aramaveyavet ediyor.

Ay’ı Aradığımız Gece kitap özeti

Ay’ı Aradığımız Gece pdf oku

Ay’ı Aradığımız Gece Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu