Çocuk Kitapları

Ayaklarımın Altındaki Dünya Pdf indir

Ayaklarımın Altındaki Dünya pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 9786258486933 sayfadan oluşan Ayaklarımın Altındaki Dünya kitabı TÜRKÇE olarak çıkarılmıştır. Charlotte Guillain tarafından kaleme alınan Ayaklarımın Altındaki Dünya isimli kitap The Street Beneath My Feet dilinde ve Ciltli ebatındadır. Ayaklarımın Altındaki Dünya kitabını 07.03.2022 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Ayaklarımın Altındaki Dünya pdf oku indir.

Ayaklarımın Altındaki Dünya pdf indir

Şehrinizin sokaklarında yürürken çevrede görme veya işitme duyunuzu harekete geçiren bir çok uyaranla karşılaşırsınız. Peki ama bir an durup aşağıya bakmayı hiç denediniz mi? Ayaklarınızın altındaki yer kabuğunun derinliklerinde neler olup bittiğini merak ettiniz mi?
Yerin katmanları boyunca ilerleyerek Dünya’nın merkezine ulaşacağınız ve sonra da öbür tarafından dışarıya çıkmak üzere yüzeye tırmanacağınız bu keyifli yolculuğu kaçırmayın. Rota üzerinde görülmeye değer bir çok yeraltı harikası sizi bekliyor!
 
Jeoloji, arkeoloji, doğa tarihi gibi konuları özenle bir araya getiren Ayaklarımın Altındaki Dünya, çocuklara, üzerinde yaşadıkları yerküreyi keşfetmek için ayrıntılı bir öğrenme deneyimi sunuyor. Zemine yaymak için ideal akordeon benzeri, katlamalı tasarımı ise okuma sürecini daha uygun ve keyifli hâle getiriyor.

Ayaklarımın Altındaki Dünya kitap özeti

Ayaklarımın Altındaki Dünya pdf oku

Ayaklarımın Altındaki Dünya Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu