Çocuk Kitapları

Aya Kurdum Salıncak Pdf indir

Aya Kurdum Salıncak pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde Karton Kapak sayfadan oluşan Aya Kurdum Salıncak kitabı Kitap Kağıdı olarak çıkarılmıştır. Fevzi Günenç tarafından kaleme alınan Aya Kurdum Salıncak isimli kitap 104 dilinde ve ebatındadır. Aya Kurdum Salıncak kitabını TÜRKÇE numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Aya Kurdum Salıncak pdf oku indir.

Aya Kurdum Salıncak pdf indir

“Doğduğumda elma gibi kırmızıymış yanaklarım. Onun için Elma koymuş adımı babam. Önceleri enteresan geliyordu bana. Sonraları alıştım. Değiş deseler, dünyalara değişmem şimdi adımı…”

Böyle düşünüyor romanımızın kahramanı Elma Kız. Dağ dayısı, tavşan amcası onun. Herkesi tanır, herkese yardım eder. Bir de şakacı ki sormayın gitsin.
“Ablam kabak yemeği yapsın” diye, dayısı bir gün su kabakları getirmişti eve. Elma kız onlara göz, kaş yapıp şaşırtır anneyi. Anne de bu yalancı kuğucukları kesip yemek yapmaya kıyamaz.
Elma’nın kör bir buzağısı mevcuttur. Akşın koymuştur adını. Küçük kız onun gözlerinin açılması için uzun zaman çaba gösterir. Sonunda ne olur? Açılır mı gözleri Akşın buzağının? Bunu okuyarak anlayacaksınız.
Fevzi Günenç’in yazdığı “Aya Kurdum Salıncak”, hüzünlerle sevinçleri bir arada yaşayacağınız bir sevgi kitabıdır.

Aya Kurdum Salıncak kitap özeti

Aya Kurdum Salıncak pdf oku

Aya Kurdum Salıncak Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu