Pdf Kitap

Atomik Alışkanlıklar – Küçük Alışkanlıklar Takım Set 2 Kitap Pdf indir

Atomik Alışkanlıklar – Küçük Alışkanlıklar Takım Set 2 Kitap pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde Karton Kapak sayfadan oluşan Atomik Alışkanlıklar – Küçük Alışkanlıklar Takım Set 2 Kitap kitabı Kitap Kağıdı olarak çıkarılmıştır. B.J. Fogg James Clear tarafından kaleme alınan Atomik Alışkanlıklar – Küçük Alışkanlıklar Takım Set 2 Kitap isimli kitap 776 dilinde ve ebatındadır. Atomik Alışkanlıklar – Küçük Alışkanlıklar Takım Set 2 Kitap kitabını TÜRKÇE numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Atomik Alışkanlıklar – Küçük Alışkanlıklar Takım Set 2 Kitap pdf oku indir.

Atomik Alışkanlıklar – Küçük Alışkanlıklar Takım Set 2 Kitap pdf indir

ATOMİK ALIŞKANLIKLAR
 
Küçük Değişiklikler, Büyük Sonuçlar
 
Kötü Alışkanlıklardan Kurtulup İyi Alışkanlıklar Edinmek İçin Kolay ve Etkisi Kanıtlanmış Bir Yöntem
 
***
Kalıcı Sonuçların Sırrını Keşfedin
 
 Atomik Alışkanlıklar size alışkanlıklarınızdan zarar değil,
fayda göreceğiniz biçimde yaşamınızı yeniden tasarlamayı öğretecek.
 
Hedefleriniz ne olursa olsun, Atomik Alışkanlıklar size her geçen gün %1 daha iyiye gitmeniz için etkisi ispatlanmış bir çerçeve sunuyor. Şimdi arkanıza yaslanın, alışkanlıkları şekillendirme hususunda dünyanın ileri gelen uzman kişilerından birisi olan James Clear’dan, iyi alışkanlıklar edinirken kötü alışkanlıklardan kurtulmanın yollarını öğreneceğiz.
 
Clear, karmaşık konuları günlük yaşamda ve iş yaşamında basit bir şekilde uygulanabilecek basit davranışlara indirgeme hususundaki başarısıyla tanınmış bir isim. Atomik Alışkanlıklar kitabında, iyi alışkanlıkları kaçınılmaz, kötü alışkanlıkları ise imkânsız hale getirmek için kolay anlaşılır bir kılavuz yaratmak maksadıyla biyoloji, psikoloji ve nörobilim alanlarında doğruluğu ispatlanmış fikirlerden faydalanıyor.
 
Bu kitap size,
– rutininiz bozulduğunda bile yeni alışkanlıklar için nasıl zaman yaratacağınızı, 
– motivasyon eksikliği ve iradesizliğin üstesinden gelmeyi,
– ortamınızı başarıya ulaşmanızı kolaylaştıracak biçimde tasarlamayı,
– yoldan çıktığınız zaman kendinizi nasıl toparlayacağınızı ve çok daha yükseksını öğretecek.
 
İster şampiyonluk elde etmeyi amacında olan bir takımın üyesi olun, ister sektörüne yön vermeyi umut eden bir şirket yöneticisi, ister yalnızca sigarayı bırakmayı, kilo vermeyi yahut stresi azaltmayı hayal eden biri, Atomik Alışkanlıklar öte yandan ilerlemeye ve başarıya bakış açınızı değiştirirken öte yandan da alışkanlıklarınızı değiştirmek için gereksiniminiz olan araç ve stratejileri sunuyor.
 
 
 “Son derece pratik ve faydalı bir kitap. James Clear, daha az şeye odaklanıp daha fazla başarı elde etmemiz için bize alışkanlık yaratma hususundaki temel bilgilerin özünü sunuyor.”
Mark Manson
 
“James Clear alışkanlıklar sanatında ustalaşmak ve alışkanlıklar bilimini anlamak için senelerını verdi. Bu etkileyici ve pratik kitap, kötü alışkanlıklarınızı bırakıp iyi alışkanlıklar edinmeniz için gereksiniminiz olan rehber.”
Adam Grant
 
Atomik Alışkanlıklar’da James Clear bize motivasyon eksikliğinin üstesinden nasıl geleceğimizi, ortamımızı başarıyı artıracak biçimde nasıl düzenleyeceğimizi ve nasıl yeni (ve daha iyi) alışkanlıklar edineceğimizi öğretiyor.”
Glamour.com
 
Atomik Alışkanlıklar, kötü bir (yahut bir düzine) alışkanlığından ne yapsa kurtulamadığı için kendini suçlu hisseden ve sağlık, zindelik, finansal özgürlük, iyi ilişkiler ve iyi bir yaşam hedefine ulaşmak isteyen herkes için müthiş bir kitap.”
Medium.com
 
“Harikulade. Organizasyonel psikoloji alanında doktoramı tamamlamak üzereyim ve James Clear birden fazla şeyi psikoloji ve nörobilim dâhilinde açıklığa kavuşturarak harika bir iş çıkarmış. Okuduğunuza kesinlikle değiyor.”
Benjamin HardyInc.com
 
Atomik Alışkanlıklar, rutinleri nasıl kıracağınızı sıra sıra anlatan bir kılavuz. İlham verici gerçek hikâyeler de içeriyor.”
Financial Times
 
“Günlerinize ve yaşam tarzınıza bakış açınızı değiştirecek özel bir kitap.”
Ryan Holiday
 
 
KÜÇÜK ALIŞKANLIKLAR
 
Her Şeyi Değiştiren Küçük Değişiklikler
 
 
BÜYÜK DEĞİŞİMLER İSTİYORSANIZ KÜÇÜKTEN BAŞLAYIN
 
Şu yeni çıkan popüler fitness çılgınlığını unutun. Ömrü birkaç haftadan uzun sürmeyen kararları unutun. Suçluluk duygusunu unutun. Kendinizi kötü hissetmeyi unutun. Hayat kalitenizi yükseltmek, sandığınızdan çok daha kolay. 
 
Stanford’daki ikonik Davranış Tasarımı Laboratuvarı’nın kurucusu, Silikon Vadisi’nin efsane ismi BJ Fogg, alışkanlık yaratma sürecinin şifresini kırıyor. Yirmi yıllık bir araştırmanın ürünü olan ve 60.000’den fazla insanın faydalandığı KÜÇÜK ALIŞKANLIKLAR® yöntemi, davranış değişikliğinin anahtarının size şuana dek söylenenlerin tam tersi olduğunu ortaya koyuyor. Mesele irade gücü değil, ufak adımlarla başlamak ve o adımların size kendinizi iyi hissettirmesini sağlamak. 
 
HERHANGİ BİR ALIŞKANLIK SEÇİN,
ONU EN KÜÇÜK HALİNE İNDİRGEYİN,
GÜNLÜK RUTİNİNİZİN EN UYGUN KISMINA YERLEŞTİRİN,
VE BÜYÜMESİ İÇİN BESLEYİN.
 
 
“Hedefiniz ister daha iyi uyumak olsun, ister daha verimli çalışmak, ister daha iyi bir ebeveyn olmak, Küçük Alışkanlıklar herkese yaşamının en güzel yılını yaşaması için yardım edecek. BJ Fogg, alışkanlık incelemelerinın fikir babasıdır ve verdiği tavsiyeler şimdiden yaşamımı değiştirdi.”
Dr. Rangan Chatterjee, yazar
 
“Derinlemesine araştırılmış ve çok faydalı. Bu kitap, davranışlarını değiştirmeyi amacında olan herkes (yani hepimiz) için çok kıymetli bir kaynak.”
Gretchen Rubin, Mutluluk Projesi’nin yazarı
 
 “Davranış tasarımı hususunda bu kadar bilgilendirici ve herkesin dört gözle beklediği bir kitap yazabilecek tek kişi BJ Fogg’dur.” 
Robert B. Cialdini, Evet! İkna Etmenin Bilimsel Olarak Kanıtlanmış 50 Yolu kitabının yazarı 
 
“Bu kitap kocaman bir pazarda nadir bir elmas çünkü gerçekten işe yarayan bir kişisel gelişim kitabı. Bilimsel araştırmalarla desteklenmiş. BJ Fogg yalnızca davranış bilimi akademisyenleri arasında değil, iş dünyasında da unvanını hak etmiş kült isimlerden biri. Sıkı bir davranış bilimi fanatiği olarak bu kitabı okumak için, kilo sorunu olan sıkı bir davranış bilimi fanatiği olarak ise içindeki tavsiyeleri uygulamak için sabırsızlanıyorum.”
Rory Sutherland, Ogilvy Group başkan yardımcısı
 
“BJ Fogg’un kişisel değişim hususundaki fikirleri hem geçerliliği ve içtenyetiyle hem de gücüyle eşsiz bir seviyeye sahip. Bu kitabı şiddetle tavsiye ediyorum.” 
Ramit Sethi, yazar 
 
“BJ Fogg, Stanford’ın ve Silikon Vadisi’nin efsane isimlerinden biridir. İnsanlara yaşamlarında büyük, iyi ve kalıcı değişimler yaratabilmeleri için araştırmalarla desteklenmiş ufak adımlar atmayı öğretiyor. Küçük Alışkanlıklar, Fogg’un basit gizli sosunun tarifini herkes için ulaşılabilir kıldı. Okuması çok keyifli ve size yapmak istediğiniz şeyleri daha fazla, yapmak istemediğiniz şeyleri ise daha az yapabilmeniz hususunda yol gösterecek adımlarla dolu. ” 
Robert Sutton, araştırmacı ve yazar
 
“Fogg, doğru araştırma anlayışı ile o araştırmayı gerçek dünya çapında da kullanışlı ve anlaşılabilir kılma becerisini zekice dengeleyebilen nadir insanlardan.” 
Shawn Achor, yazar 
 
“BJ Fogg’un gizli formülüyle yeni alışkanlıklar yaratmak kolay, keyifli ve ödüllendirici olabilir.” 
Mark Hyman, Yağ Yiyin, Yağ Yakın ve Kan Şekeri Diyeti’nin yazarı 
 
 
“BJ Fogg’un çalışması dönüştürücü bir güce sahip… Küçük Alışkanlıklar Yöntemi’nden Amen Klinikleri’nde hastalarımız, çevrimiçi öğrencilerimiz ve okuyucularımızla birlikte faydalanıyoruz. Basit, uygulaması kolay ve işe yarıyor.”
Daniel G. Amen, Beyninizi Değiştirin Vücudunuz Değişsin’in yazarı
 
Küçük Alışkanlıklar, özünde kimliğimizi teşkil eden şeyin bir parçası olan ufak davranışların sırrını aydınlatıyor. Kilo vermek veya şirket kurmak gibi büyük sonuçlar elde etmek istiyorsanız bu mikro davranışları anlamanız oldukça önem taşıyor.” 
Tony Fadell, iPod’un mucidi ve iPhone’un eş yaratıcılarından
 
 
– New York TimesWall Street JournalPublishers WeeklyUSA Today, ABD Çoksatanı
– USA Today 2020 Seçkisi
– Amazon Ocak 2020’nin En İyi Kitapları’ndan
– Business Insider, 2020 Ocak Ayının En İyi Kitabı
– Arianna Huffington tarafından 2020’nin En İyi Kitapları arasında gösterildi
– CNBC, The Today ShowTimeForbes, Mashable, Refinery29, Home & FamilyShape, Fatherly, WiredWoman’s WorldPopular ScienceSuccess, Thrive Global, Huffington Post, TED Ideas ve Lifehacker başta olmak üzere sayısız mecrada büyük yankı uyandırdı!
 

Atomik Alışkanlıklar – Küçük Alışkanlıklar Takım Set 2 Kitap kitap özeti

Atomik Alışkanlıklar – Küçük Alışkanlıklar Takım Set 2 Kitap pdf oku

Atomik Alışkanlıklar – Küçük Alışkanlıklar Takım Set 2 Kitap Pdf indir

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu