Tarih Kitapları

Ateşten Adamlar Pdf indir

Ateşten Adamlar pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 128 sayfadan oluşan Ateşten Adamlar kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Namık Kemal Zeybek tarafından kaleme alınan Ateşten Adamlar isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.6 x 21 cm ebatındadır. Ateşten Adamlar kitabını 9786258344325 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Ateşten Adamlar pdf oku indir.

Ateşten Adamlar pdf indir

Onlar “Cumhuriyet’e katkı verenler.”
Onlar “Cumhuriyet’in Akıncıları.”
Onlar “Türk Devrimi’nin Öncü Savaşımcıları.”
Onlar olmadan, onların öyküleri, yaptıkları bilinmeden ne Atatürk doğru anlaşılabilir, ne Cumhuriyet ne de Türk Devrimi. İstedim ki en başta Atatürk’ün olmak üzere bu Ateşten Adamların aydınlığı yolumuzu yeniden aydınlatsın.
Deneyimli siyasetçi, yazar Namık Kemal Zeybek Ateşten Adamlar’da bağımsızlık yolunda Atatürk’ün yanında bulunan, Türkiye Cumhuriyeti’ne türlü alanlarda katkılarda bulunarak topluma çağdaş uygarlık yolunda öncülük eden fakat bugün adı da yaptıkları da unutulan değerleri anlatıyor.
 
Namık Kemal Zeybek, yaşı ilerlemiş olanların anımsayacağı, gençlerin örnek alacağı, topluma iyimserlik aşılayacak birbirinden kıymetli isimleri yeniden hafızalarımıza kazandırıyor.

Ateşten Adamlar kitap özeti

Ateşten Adamlar pdf oku

Ateşten Adamlar Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu