Edebiyat Kitapları

Ateş ve Kan George R. R. Martin Pdf indir

Ateş ve Kan PDF

Ateş ve Kan George R. R. Martin Epsilon Yayınevi Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Ateş ve Kan George R. R. Martin Epsilon Yayınevi Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Epsilon Yayınları aracılığıyla çıkarılan Ateş ve Kan George R. R. Martin Epsilon Yayınevi Kitabı 736 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Ateş ve Kan George R. R. Martin Epsilon Yayınevi kitabı 13.50×21.00 cm‘dir. Kasım 2019 nolu ISBN numarasına sahip Ateş ve Kan George R. R. Martin Epsilon Yayınevi kitabının yazarı George R. R. MartinAteş ve Kan George R. R. Martin Epsilon Yayınevi PDF indirebilirsiniz.

Ateş ve Kan George R. R. Martin Epsilon Yayınevi Kitabı Pdf indir

Tanrılar, Targaryenlar için bir kez daha yazı tura atıyor… ya kan veya ateş.

Dünyaca bilinen ve televizyona bir araya getirilen Taht Oyunları’nın yazarı George R. R. Martin’den Targaryenların tarihi bütün ayrıntı kısmıyla anlatılıyor!

Ateş ve Kan PDF, Takvimler geriye dönüyor, haneler yükselip yıkılıyor ve taht oyunlarının hem en kolay hem de en zor olduğu zamanda Targaryen tarihinin bütün ayrıntı kısmı ilk kez gözlerimizin önüne seriliyor.

Taht Oyunları’nda yaşanan olaylardan yüzseneler önce, –Valyria Kıyameti’nden sağ çıkan tek ejderlordları ailesi olan– Targaryen Hanesi, Ejderha Kayası’na yerleşmişti. Westeros tarihinin en şanlı ama bir o kadar da tartışmalı hanesinin öyküsü, Ateş ve Kan’da, ateş ve kanla yazılıyor. Ejderhanın ejderhayla, kardeşin kardeşle savaştığı, bildiğimiz anlamda Westeros’u Westeros yapan bu dönem, Demir Taht’ın yaratıcısı tanınmış Fatih Aegon’la başlıyor. Fatih’ten sonra gelen âlimler ve zalimler, korkaklar ve kahramanlar ama en fazla da muazzam ejderhalar o tahtı elinde tutmak isteyen kral ve kraliçelerin hırslarının bir parçası oluyor.

Peki Ejderhaların Dansı boyunca aslında neler yaşandı?

Yedi Krallık nasıl kuruldu? Kıyamet’ten sonra Valyria’yı ziyaret etmek neden o kadar tehlikeliydi? Daenerys’in üç ejderha yumurtasının kökeni neydi? Hisar’ın bilge üstadı aracılığıyla nakledilen ve ressam Doug Wheatley’nin elinden çıkma çiçeği burnunda siyah-beyaz illüstrasyonlarla süslenmiş bu çok mühim tarihçede cevabını bulan soruların birkaçı işte bunlar.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu