Edebiyat Kitapları

Ateş Sönene Kadar Pdf indir

Ateş Sönene Kadar pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 97 sayfadan oluşan Ateş Sönene Kadar kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Aylin Balboa tarafından kaleme alınan Ateş Sönene Kadar isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13 x 19.5 cm ebatındadır. Ateş Sönene Kadar kitabını 9789750530265 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Ateş Sönene Kadar pdf oku indir.

Ateş Sönene Kadar pdf indir

“Uzun bir bekleyişten başka bir şey olmayan yaşamımın son bekleyişinin içindeyim bu sefer. Geleceği bekliyorum. O da beni bekliyor. Birazdan yüz yüze kalacağız, hissediyorum. Bu kavgadan sağ çıkabilecek miyim bilmiyorum fakat bir önemi yok artık. Bundan sonra beklemek olmayacak, son bu. Cezamı önden çekmiş gibi hissediyorum. Ölsem bile rahat edeceğim, öldükten sonra beklemek de bitecek. Cennet cehennem meselesi filan ilgilendirmiyor beni, her ne olacaksa olsun artık hiçbir şeyi beklemem gerekmeyecek. Yanacaksam da yanacağım yani, gerçekten mühim değil benim için artık.
 
Rüyalarında küçücük, rüyalarında kocaman bir havuzda boğulanlar. Gidip de dönmeyen, yeri doldurulamayanlar. Sadece acısını hafifletebilmek için çırpınanlar. Yollara koyulup yüreklerindeki ateşi söndürmek isteyenler. Kütle halindeki ölümler… Ve kargalar, kara suratları ve katran kanatlarıyla gerçekten fazlatular.
 
Ateş Sönene Kadar, arada bir boğazda bir düğüm, arada bir de manyakça bir kahkaha. Aylin Balboa’dan, o kendine özgü bıçkın ve muzip anlatımıyla, geçmişle hesaplaşıp geleceğe kafa tutan sarsıcı ve tesirli öyküler

Ateş Sönene Kadar kitap özeti

Ateş Sönene Kadar pdf oku

Ateş Sönene Kadar Pdf indir

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu