Edebiyat Kitapları

Ateş 2 / Ulaş’mak (Karton Kapak) Pdf indir

Ateş 2 PDF

Ateş 2 / Ulaş’mak (Karton Kapak) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 366 sayfadan oluşan Ateş 2 / Ulaş’mak (Karton Kapak) kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Filiz Puluç tarafından kaleme alınan Ateş 2 / Ulaş’mak (Karton Kapak) isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 21 cm ebatındadır. Ateş 2 / Ulaş’mak (Karton Kapak) kitabını 9786057936349 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Ateş 2 / Ulaş’mak (Karton Kapak) pdf oku indir.

Ateş 2 / Ulaş’mak (Karton Kapak) pdf indir

Ateş 2 PDF, Parkta yaşanan olay sonrası birbirlerine doğru atılan tüm adımlar Ulaş tarafından geri alınır, Arya’yla âdeta iki yabancıya dönüşürler. Arya, Ulaş için savaşmaya kararlı olsa da halen hiçbir şeyi çözememişken, bildiği ufak sır görülmektedir ve Ulaş’ı kazanamadan tekrar kaybeder. Aşk için her fedakârlığı yapmaya hazırdır, Ulaş’ın, babasıyla alakalı olan acı gerçeği anlatmaya hazır olmasını bekler.

Bu anlayışlı bekleyiş, beklenilmeyen bir yolculuğa ve birtakım olaylara gebe kalır.
İntikam ateşiyle yanan Ulaş’ın anıları ve Eren’in sırları, beklenmedik bir anda bir araya geldiklerinde yapbozun kayıp parçalarını görülmektedirır. Büyük resme bakıldığında gördükleri, bildikleri gerçeklerin eksik ve yalan olduğu, ardında büyük bir tehlike barındırdığıdır. Lakin kayıp vermemek için artık çok geçtir.

“Vazgeçmek de affetmek de zaruridir. Çünkü bu ikisi de olmadan özgür sayılmaz insan.
Vazgeçmezse mecbur, affetmezse saplı kalır. Ve şüpheniz bu, felaket bir durumdur. Akıp giden zamanda kendini askıya almaya benzer bu. Kimseye dokunamadan, karışamadan biter.”

Ateş 2 / Ulaş’mak (Karton Kapak) kitap özeti

Ateş 2 / Ulaş’mak (Karton Kapak) pdf oku

Ateş 2 / Ulaş’mak (Karton Kapak) Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu