Çocuk Kitapları

Atakan Dizisi (16 Kitap Takım) Pdf indir

Atakan Dizisi (16 Kitap Takım) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Atakan Dizisi (16 Kitap Takım) kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Sandrine Deredel Rogeon tarafından kaleme alınan Atakan Dizisi (16 Kitap Takım) isimli kitap 9789752561588 dilinde ve 20 x 20 cm ebatındadır. Atakan Dizisi (16 Kitap Takım) kitabını 01.01.2006 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Atakan Dizisi (16 Kitap Takım) pdf oku indir.

Atakan Dizisi (16 Kitap Takım) pdf indir

Erkek olsun kız olsun bütün çocukların kalplerine taht kuran Atakan kişiliğinin maceraları, yayına girdiği ilk günden ibu yana büyük ilgi gördü.

Atakan’ın çiçeği burnunda iki macerasını daha yayınlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Atakan lunaparka gidiyor, tatlı dostumuzun annesi babası ve köpeği Çomar ile birlikte lunaparkta geçirdiği bir günü konu alıyor. Atakan korku şatosuna giriyor, çarpışan arabalara biniyor, ördek avlayıp armağan kazanıyor ve su kaydıraklarından kayıyor.

Üstelik bu kez ufak okuyucular Atakan’la birlikte maceranın bir parçası olmanın tadını çıkaracaklar. Kitapta bulunan çıkartmaları, her sayfanın uygun yerlerine yapıştıracaklar. Atakan ile lunaparkta eğlenmenin keyfine varacaklar!

Atakan yaz okuluna gidiyor, Atakan’ın yaz okulunda geçirdiği ilk günü konu alıyor. Yaz okulunda neler yapmıyor ki bizim afacan! Havuzda yüzüyor, halata tırmanıyor, jimnastik yapıyor, ata biniyor, araba yarışına katılıyor. Bunun yanı sıra sürpriz armağanler de kazanıyor.

Bu kitapta da ufak okuyucular maceranın bir parçası olacaklar. Kitapta bulunan çıkartmaları, her sayfanın uygun yerlerine yapıştıracaklar. Atakan ile yaz okulunda bol bol spor yapıp eğlenecekler!
1-Atakan Çok Fazla Şeker
2-Atakan Geceyi Annanesi
3-Atakan Parka Gidiyor
4-Atakan Süpermarkete Gidiyor
5-Atakan Marangoz Ustası,
6-İnşaat Ustası,
7-Hayaletlerden Korkmuyor
8-Okula Gidiyor
9-Çok Fazla Tv Seyrediyor.
10-Atakan Sinemaya Gidiyor
11-Dişlerini Fırçalıyor
12-Süper Kahraman Oluyor
13-Sebze Ve Meyve
14-Atakan Çok Fazla Bilgisayar Oynuyor
15-Tutumlu Olmayı Öğreniyor
16-Babasıyla Balık Tutuyor

Atakan Dizisi (16 Kitap Takım) kitap özeti

Atakan Dizisi (16 Kitap Takım) pdf oku

Atakan Dizisi (16 Kitap Takım) Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu