Çocuk Kitapları

Ata Binmeyi Seviyorum (Ciltli) Pdf indir

Ata Binmeyi Seviyorum (Ciltli) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 9789752561434 sayfadan oluşan Ata Binmeyi Seviyorum (Ciltli) kitabı TÜRKÇE olarak çıkarılmıştır. tarafından kaleme alınan Ata Binmeyi Seviyorum (Ciltli) isimli kitap 01.09.2008 dilinde ve Ciltli ebatındadır. Ata Binmeyi Seviyorum (Ciltli) kitabını Françoise La Gloahec numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Ata Binmeyi Seviyorum (Ciltli) pdf oku indir.

Ata Binmeyi Seviyorum (Ciltli) pdf indir

Uçsuz bucaksız kırlarda, at sırtında doludizgin yol almak ister misiniz? Bunun için yapacağınız tek şey tek şey, atların dünyasına girmek ve onlarla arkadaş olmak. Birçok çocuk bunu başardı! Nasıl mı? “Uçan At” binicilik kulübüne gelerek tabii ki! Siz de kitabınızın kapağını açarak “Uçan At” binicilik kulübüne adım atabilirsiniz! Sayfalan çevirmeye devam ederseniz atları ve binicilik sporunu yakında zamandan tanıyacağınız 7 hikâye okuyacaksınız. Kahramanlarımız arasında usta biniciler de var, ata binmeyi yeni öğrenen ufak kardeşler de… Kimi zaman bir atın doğumuna tanık olacak, kimi zaman at sırtında dolaşırken yolunuzu şaşıracaksınız. Bunun yanı sıra nefes kesen maceralar yaşayacak, sımsıcak dostluklar kuracaksınız.

Hikayelerin arasında atlar ile ilgili merak ettiğiniz bütün sorularınızı yanıtlayan, bilgilendirici sayfalar bulacaksınız. Birbirinden güzel at cinslerini tanıyacak, atların nasıl beslendiğini, temizlik ve bakımlarının nasıl yapıldığını göreceksiniz. Bunun yanı sıra atlarla konuşmak için hangi sözcükleri kullanmanız gerektiğini de öğreneceksiniz. Atları seviyorsanız ve ata binmeyi öğrenmek istiyorsanız “Uçan At” binicilik kulübüne mutlaka katılmalısınız.

Ata Binmeyi Seviyorum (Ciltli) kitap özeti

Ata Binmeyi Seviyorum (Ciltli) pdf oku

Ata Binmeyi Seviyorum (Ciltli) Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu