Çocuk Kitapları

Aslanyürekli Kardeşler (Ciltli) Pdf indir

Aslanyürekli Kardeşler (Ciltli) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 9786052992241 sayfadan oluşan Aslanyürekli Kardeşler (Ciltli) kitabı TÜRKÇE olarak çıkarılmıştır. Astrid Lindgren tarafından kaleme alınan Aslanyürekli Kardeşler (Ciltli) isimli kitap Bröderna Lejonhjärta dilinde ve Ciltli ebatındadır. Aslanyürekli Kardeşler (Ciltli) kitabını 18.08.2017 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Aslanyürekli Kardeşler (Ciltli) pdf oku indir.

Aslanyürekli Kardeşler (Ciltli) pdf indir

“Size ağabeyimin öyküsünü anlatacağım, Jonathan Aslanyürekli’nin. Biraz masal, birazcık da hayalet öyküsü gibi. Sanırım Jonathan ile benden başka bilen yok ama bu gerçek bir öykü.”
 
Aslanyürekli Kardeşler, kamp ateşleri ve masallar zamanının meydana geldiği ülkeye giden iki kardeşin haksızlık ve adaletsizlik karşısında verdikleri savaşta tüm korkularının üzerine gitmelerinin ve birbirlerine duydukları sevgiden aldıkları güçle ölümü dahi yenmelerinin unutulmaz hikâyesi…
 
Kitapları tüm dünya çapında 160 milyon kopya satmış ünlü yazar Astrid Lindgren, masal unsurlarını macerayla birleştirdiği bu kitapta iyi ve kötü arasında bin senedir süregelen ebedi savaş ile insanın korkularını yenebilmesi kavramları üzerine düşündürüyor.

Aslanyürekli Kardeşler (Ciltli) kitap özeti

Aslanyürekli Kardeşler (Ciltli) pdf oku

Aslanyürekli Kardeşler (Ciltli) Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu