Çocuk Kitapları

Aslan Terbiyecisi Fredi Mole Pdf indir

Aslan Terbiyecisi Fredi Mole pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 9786051922300 sayfadan oluşan Aslan Terbiyecisi Fredi Mole kitabı TÜRKÇE olarak çıkarılmıştır. Alexander McCall Smith tarafından kaleme alınan Aslan Terbiyecisi Fredi Mole isimli kitap 08.08.2018 dilinde ve Karton Kapak ebatındadır. Aslan Terbiyecisi Fredi Mole kitabını Kate Hindley numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Aslan Terbiyecisi Fredi Mole pdf oku indir.

Aslan Terbiyecisi Fredi Mole pdf indir

Fredi Mole, herkesin sevdiği, iyi kalpli bir çocuk. Çok da çalışkan. Ailesine destek olmak için yaz tatillerinde babasına yardım ediyor. Arkadaşları da onu sürekli olarak bir yerlere davet ediyor. Günlerden bir gün bir arkadaşı Fredi’ye, “Sirke gitmek ister misin?” diye sorunca Fredi’nin tüm yaşamı değişiyor.
 
“Şimdi gelelim sirklerdeki aslanlara… Günümüzde sirke gidersen aslan görmeyeceksin. Yani çevrede tek bir aslan bile yoksa hayal kırıklığına uğrama. Ama bu hikâyenin sirklerde aslanların olduğu zamanlarda geçtiğini unutma. Tabii bu o kadar da uzun zaman önce değildi.”
 
 

Aslan Terbiyecisi Fredi Mole kitap özeti

Aslan Terbiyecisi Fredi Mole pdf oku

Aslan Terbiyecisi Fredi Mole Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu