Edebiyat Kitapları

Aşk Hipotezi Pdf indir

Aşk Hipotezi pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 9786257359795 sayfadan oluşan Aşk Hipotezi kitabı TÜRKÇE olarak çıkarılmıştır. Ali Hazelwood tarafından kaleme alınan Aşk Hipotezi isimli kitap The Love Hypothesis dilinde ve Karton Kapak ebatındadır. Aşk Hipotezi kitabını 05.01.2022 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Aşk Hipotezi pdf oku indir.

Aşk Hipotezi pdf indir

“Okurlar, nükteli diyalogları ve sevilesi yan karakterleriyle hem gerçekçi hem de keyifli olan bu kitabı ellerinden bırakamayacaklar.” Library Journal

Aşk HipoteziDoktora öğrencisi Olive Smith aşka inanan bir diğeri değildir. Bu inancına şanssızlığı da eklenir ve başına gelen hadiselerin sonunda, sevgilisi olduğuna dair yalan söylemek zorunda kalır. Aşk Hipotezi PDF, Yalanına ispat arayan Olive panikler ve okulun koridorunda karşısına çıkan ilk adamı öper.

Aşk Hipotezi Pdf indir, Ne yazık ki bu adam, öğrenciler tarafından “ünlü pislik” olarak anılan genç biyoloji profesörü Adam Carlsen’dan başkası değildir. Olive hiç beklemediği bir tavırla karşılaşır; genç adam onun sırrını saklayacağını hatta işbirliği yaparak sevgilisi rolünü oynayacağını söyler.

Olive ile Adam’ın ufak bir deney olarak başladıkları sahte ilişkileri, sonunda her şeyin gerçek olduğu bir noktaya varır. Genç kadın, aşk hipotezlerinden daha karmaşık tek şeyin kendi kalbini mikroskop altında incelemek olduğunu çok geçmeden fark edecektir.

Sahte bir gönül ilişkisinde taraflar birbirlerine karşı koyamazsa ne yaşanır? Tabii ki tüm aşk hipotezleri yerle bir olur.

Aşk Hipotezi kitap özeti

Aşk Hipotezi pdf oku

Aşk Hipotezi Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu