Edebiyat Kitapları

Aşiyan 2 / Divane Pdf indir

Aşiyan 2 / Divane pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 512 sayfadan oluşan Aşiyan 2 / Divane kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Hümeyra tarafından kaleme alınan Aşiyan 2 / Divane isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 21 cm ebatındadır. Aşiyan 2 / Divane kitabını 9786257642651 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Aşiyan 2 / Divane pdf oku indir.

Aşiyan 2 / Divane pdf indir

8 ADET FOTOKART HEDİYELİ

Aşiyan 2 / Divane Pdf indir, Göğsümün hemen ortasında bir yangın vardı, alevler sardı ve biz içinde kaldık.  Yandım, yanarken yaktım.
Onun o güne yüklediği anlamla benim yüklediğim anlam birbirini katletti. Her şeyin başladığı o yerde
ikimizin kıyameti koptu.

Şimdi aramızda yanan ateşin bir tarafında ben, diğer tarafında o vardı. Alevler yükseldiğinde avucumdaki yüzükleri attım o ateşe. Bu bizim kesinlikle bitişimizin en büyük göstergesiydi. Biz bitmiştik.
Ona ev olan kırık, yıkık, dökük kalbim artık bir yangın yeriydi ve o yangın sönene kadar usulca bekledik. Geçmişimiz, hayallerimiz yandı ama kül olan biz olduk.

“Keşke,” dedi içtenlikle. “Keşke bu kadar kuvvetli bir kadın olmasaydın diyorum arada bir.” O konuştukça duygularım birbirine karıştı. “Kimseye kaldıramayacağı dert yüklenmezmiş, insanlar gücü kadar sınanırmış.” Titrek, ızdırap dolu bir soluk aldı. “Senin derdin, senin sınavın ben olmak istemezdim.”

Aşiyan 2 / Divane kitap özeti

Aşiyan 2 / Divane pdf oku

Aşiyan 2 / Divane Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu