Aşk Kitapları

Asi ve Güzel pdf indir

Asi ve Güzel PDF

Asi ve Güzel PDF İndir, kitap sever takipçilerimiz için  Asi ve Güzel PDF İndir başlığı altında özetini verelim istedik. Asi ve Güzel PDF İndir detaylı kitap özeti yazımızda..

Asi ve Güzel PDF İndir

Asi Ve Güzel PDF indir, Kitabın yazarı Candace Camp’dir. Kitabın Türkçe çevirisini Tuba Özkat yapmıştır. Kitap toplam 448 sayfadır. Sitemizden Asi ve Güzele-Kitap indirebilirsiniz yahut okuyabilirsiniz, Aşk , Edebiyat ve Roman kategorisinde bir kitaptır.

  • Adı: Asi ve Güzel
  • Yazar: Candace Camp, Tuba Özkat (Çevirmen)
  • Alt başlık: Willowmere Serisi 1
  • Baskı tarihi: Temmuz 2015
  • Sayfa sayısı: 448
  • Orijinal adı: A Lady Never Tells

Asi Ve Güzel Kitabı Ön Okuma

Asi ve Güzel PDF indir, Mary şaşkınlıktan donakaldı. Daha önce de bir erkek onu öpmeye çalışmıştı. Rose’unki kadar çok olmasa da, onun da birkaç tane talibi olmuştu. Ve meyhanenin içinde veya etrafında olan kadınların kolay hedef olduğu düşüncesine kapılıp onu elleyen ve bir öpücük yahut daha fazlasını almaya çalışan adamlar olmuştu. Bazılarıyla zekice hamlelerle, bazdanyla ise acı vererek başa çıkmıştı. Lakin bu adamın öpücüğüne karşı hazırlıksızdı. Onu etkileyen genç adamın onu zarifçe kendine çekme şekili değildi, öpücüğün kendi etkisi de sarhoş ediciydi. Adamın dudakları sıkı ve sıcaktı, genç lazım ağzına yumuşak bir ısrarla baskı yapıyor, kızın ağzını kendine açıyordu. Parfümünün yoğun, tatlı kokusu genç kızın duyularına sataşıyor, adamın bedeninin ısısı, dudaklarının tadı, kendi göğüslerine bastırdığı göğsünün hissiyle birleşip onu soluksuz, hatta sersemlemiş bırakan bir duygu yumağı oluşturuyordu. Mary, kendisinin ısındığını, eridiğini hissetti ve şaşkınlıkla, artık dimdik ayakta durmadığını, Royce’a yaslandığını fark etti. Bir açıdan, bunun ayıplanacak bir şey olduğunu biliyordu. Lakin tam burada ve şu anda, hissettiği şeyin dışındaki hiçbir şeyi umursamadı. Sonra Royce, onu kollarına aldığı gibi hızlı bir şekilde bırakıverdi ve geriye doğru bir adım attı. Mary, kendi gözlerinde olduğuna emin olduğu şaşkınlığın aynısını adamın gözlerinde gördü fakat Royce ondan çok daha hızlı toparlandı.

Mary’ye ufak, küstah bir gülümseme gönderdikten sonra, şap-kamın kenarına dokundu. “İşte. Bence bu karşılık olarak münasip, sizce öyle değil mi?” Mary lafa karşılık vermek şöyle dursun, tek bir düşünce bile oluşturamadan, adam topuğu üzerinde döndü ve uzun adımlarla handan çıktı. Mary aniden hissettiği zayıflıkla kapıveyayanırken, adamın gidişini izledi. Adam görüş alanından çıktıktan sonra bile, olduğu yerde kaldı, başı fırıl fırıl dönüyordu. Sorunu neydi böyle? Mary, herhangi birinin onlann öpüşmelerini görebileceği bir hanın koridorunda dikildiğinin farkına vardı ve dimdik durarak hızlı bir şekilde etrafına bakındıktan sonra, koridordan aşağı indi. Utanç onu ele geçirirken, yanaldanna bir luzarıldık hücum etti. Alelade bir kadın gibi davranmıştı.

Ateş basmış yüzünü serinletmek için, titrek ellerini yanaklarına doğru kaldırdı ve kendini toparlamaya çalıştı. Kız kardeşlerinin onu bu kadar telaşlanmış halde görmesine izin veremezdi. Sör Royce bir centilmen gibi davranmamıştı ve Mary, normalde olduğu gibi yanıt vermemişti. Onu tokatlaması gerektiğine dair şüphesi yoktu veya en azından, itip uzaklaştırmalıydı. Lakin çok sıkıntılı bir gün olmuştu; tepki göstermekte bu kadar yavaş olmasına şaşmamak gerekiyordu. Bir veya iki dakika sonra garip uyuşukluğunu silkeler ve adamın kollarından sıyrılırdı. Yapardı, değil mi? Adam onu öperken akın eden garip hisler gibi, ısı, heves, sinirlerinin vahşi vızıltısı, bunu da şu anda düşünmek istemiyordu. Mary derin bir nefes aldı ve eteğini düzeltti; ardından çenesini havaya kaldırıp döndü ve kapıyı açıp odaya girdi. Kız kardeşleri ona döndü. “Ne oldu?” “Nereye gittin?” “Bay Winslow’a ne dile getirdin?” Rose, “Sör Royce,” diyerek düzeltti. “Artık burada olduğumuza göre, doğru terimleri kullanmayı öğrenmeliyiz.”

Aşşağıdan Candace Camp Asi Ve Güzel e-Kitap indirebilirsiniz.| Asi Ve GüzelPDF indir yahut okuyabilirsin.

Candace Camp Asi ve Güzel PDF İndir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu