Çocuk Kitapları

Arthur ve Altın Halat: Destansoy Ailesi’nin Efsaneler Koleksiyonu Pdf indir

Arthur ve Altın Halat: Destansoy Ailesi’nin Efsaneler Koleksiyonu pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Arthur ve Altın Halat: Destansoy Ailesi’nin Efsaneler Koleksiyonu kitabı 56 olarak çıkarılmıştır. Joe Todd-Stanton tarafından kaleme alınan Arthur ve Altın Halat: Destansoy Ailesi’nin Efsaneler Koleksiyonu isimli kitap 9786051982274 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Arthur ve Altın Halat: Destansoy Ailesi’nin Efsaneler Koleksiyonu kitabını 01.06.2022 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Arthur ve Altın Halat: Destansoy Ailesi’nin Efsaneler Koleksiyonu pdf oku indir.

Arthur ve Altın Halat: Destansoy Ailesi’nin Efsaneler Koleksiyonu pdf indir

Kocaman bir mahzen hayal edin; içinde antik kralların mumyalarından büyük savaşçıların savurduğu göz alıcı kılıçlara, dünyanın en etkileyici hazineleri olsun! Peki ama tek bir insan böyle bir koleksiyona nasıl sahip olabilir? Kimdir bu Profesör Destansoy?
 
Destansoy Ailesi’nin sırlarını keşfedeceğimiz bu ilk macerada Vikinglerin topraklarına gidiyoruz. Bakalım beklenmedik kahramanımız Arthur, sihirli cisimler ve kudretli tanrılarla dolu bu diyarda, dehşet saçan tanınmış yaratıkları alt edip kasabasını donmaktan kurtarabilecek mi?
 
Destansoy Ailesi’nin Efsaneler Koleksiyonu ile ilgili:
Destansoy Ailesi olarak binlerce senedir tanınmış yaratıkların ve cisimlerin toplanması ve muhafaza edilmesi görevini üstlenmiş durumdayız. Ve bendeniz Profesör Destansoy, bu görev sırasında yaşadığımız müthiş hadiseleri bir araya getirmeye karar verdim. Bu sayfalarda ve gelecek diğer kitaplarımda ailemizin destansı serüvenlerinin öykülerini bulacaksın.
 
“Macerayı, mitolojik karakterleri ve kolay okunan kitapları seven çocuklar için tam bir ziyafet.”
—BookTrust
 
Kirkus Yılın En İyi Resimli Kitabı seçkisinde

Arthur ve Altın Halat: Destansoy Ailesi’nin Efsaneler Koleksiyonu kitap özeti

Arthur ve Altın Halat: Destansoy Ailesi’nin Efsaneler Koleksiyonu pdf oku

Arthur ve Altın Halat: Destansoy Ailesi’nin Efsaneler Koleksiyonu Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu