Çocuk Kitapları

Armut’un A’sı Zürafa’nın Z’si Pdf indir

Armut’un A’sı Zürafa’nın Z’si pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 44 sayfadan oluşan Armut’un A’sı Zürafa’nın Z’si kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Birol Bayram tarafından kaleme alınan Armut’un A’sı Zürafa’nın Z’si isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 25.5 x 25.5 cm ebatındadır. Armut’un A’sı Zürafa’nın Z’si kitabını 9786052780411 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Armut’un A’sı Zürafa’nın Z’si pdf oku indir.

Armut’un A’sı Zürafa’nın Z’si pdf indir

Okuryazarlık macerasının halen başındaki miniklere yol arkadaşlığı etmek üzere tasarlanan, çizer Birol Bayram’ın yazıp resimlediği hikâyeciklerden oluşan bu kitap, sözcüklerin büyülü dünyasına açılan bir kapı…
 
Okumayı ve yazmayı öğrenme sürecinde olan ve belki de bu yeni yolculuğun tedirginliğine kapılmış minik okurlar, bu kitaptaki mizahi yönü kuvvetli 29 hikâyecik ile hem keyifli vakit geçirecek, hem kitap korkusunu yenecek, hem de bir ömür sürmesini dilediğimiz okuma alışkanlığını edinme yolunda ilk adımları atacak.
 
“Sevgili minik okur, elinde tuttuğun kitabı tek başına okuman, en azından okumaya çabalaman için tasarladık. Okumayı iyice sökene kadar hata yapmak serbest. Sakın korkma. Harflerin hikâyelerini okurken tabi ki okuryazar birinden yardım alabilirsin. Kitapları çok sevmeni, onlarla bir ömür dost olmanı dileriz.”
 
Birol Bayram 1965 senesinde dünyaya geldi, Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Bölümü’nden mezun oldu. Reklam ajansları için grafik tasarımlar ve illüstrasyonlar yaptı, çeşitli süreli yayınlarda karikatür çizdi, görsel yönetmenlik yaptı. Şu anda İş Kültür Yayınları’nın görsel yönetmenliğini yapmaktadır.

Armut’un A’sı Zürafa’nın Z’si kitap özeti

Armut’un A’sı Zürafa’nın Z’si pdf oku

Armut’un A’sı Zürafa’nın Z’si Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu