Edebiyat Kitapları

Armut Bahçesi Pdf indir

Armut Bahçesi pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Armut Bahçesi kitabı 160 olarak çıkarılmıştır. Nana Ekvtimishvili tarafından kaleme alınan Armut Bahçesi isimli kitap 9786258498387 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Armut Bahçesi kitabını 05.05.2022 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Armut Bahçesi pdf oku indir.

Armut Bahçesi pdf indir

Acımasız bir yetişkin dünyasında seslerini bulmaya çalışan gençlerin korkusuz bir tasviri…
 
Lela’nın sürekli olarak düşündüğü iki şey vardı: Tarih öğretmeninin ölmesi gerekiyordu ve sonra da armut bahçesinin ötesinde yeni bir hayata başlamalıydı.

Sovyet sonrası Gürcistan’da, Tiflis’in kenar mahallerinden birinde, yatılı bir okul vardı. Zihinsel Engelli Çocuklar Okulu veya yerli halkın deyimiyle Gerzekler Okulu. Aileleri tarafından buraya bırakılan çocuklar, şiddet, cinsel istismar ve ihmalle dolu bir öğrencilik yaşamı sürmekteydi. On sekiz yaşına gelmiş bulunan Lela, okuldan ayrılacak kadar büyümüştü ama gidecek bir yeri olmadığından okulda kalıyordu ve hem kendi kaçışına hem de okuldaki ufak çocuklardan birisi olan İrakli’nin geleceğine dair planlar yapıyordu. Amerikalı bir çift okuldaki çocuklardan birini evlat edinmeye karar verince, Lela da İrakli’nin bu fırsatı yakalayabilmesi için elinden ne geliyorsa yapmaya, canını dişine takmaya karar vermişti.

Armut Bahçesi kitap özeti

Armut Bahçesi pdf oku

Armut Bahçesi Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu