Çocuk Kitapları

Arkadaşım Matematik Pdf indir

Arkadaşım Matematik pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 80 sayfadan oluşan Arkadaşım Matematik kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Elvin Öven tarafından kaleme alınan Arkadaşım Matematik isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Arkadaşım Matematik kitabını 9786257266970 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Arkadaşım Matematik pdf oku indir.

Arkadaşım Matematik pdf indir

Alper’in başı “otomatikle”, yani matematikle dertte. Bunun bunun yanında matematiğin başka bir gezegende konuşulan, uzaylılara özgü bir dil olduğunu düşünüyor. Ama dedesi, Alper’e matematiğin bir dersten daha fazlası olduğunu, yaşamın her alanında önem taşıdığını öğretmeye kararlı.
Matematik olmasaydı neler olurdu, hiç düşündünüz mü? Ya da neler olmazdı? Misal verilecek olursa uçaklar, gemiler, televizyonlar olmazdı, hatta internet bile. Dedesinin anlattıkları Alper’i ikna edecek mi ve bakalım, matematik mi kazanacak Alper mi?
Çocuklara matematik sevgisi kazandırmayı amacında olan Elvin Öven, Arkadaşım Matematik’le ufak okurlarının kitaplığına konuk oluyor.

Arkadaşım Matematik kitap özeti

Arkadaşım Matematik pdf oku

Arkadaşım Matematik Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu