Çocuk Kitapları

Arkadaş Olalım mı? Pdf indir

Arkadaş Olalım mı? pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 192 sayfadan oluşan Arkadaş Olalım mı? kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Simone Lia tarafından kaleme alınan Arkadaş Olalım mı? isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13 x 18 cm ebatındadır. Arkadaş Olalım mı? kitabını 9786059781510 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Arkadaş Olalım mı? pdf oku indir.

Arkadaş Olalım mı? pdf indir

Marcus bir solucandır. Laurence ise tavuğa benzeyen bir kuş. Laurence kahvaltıda Marcus’u yemeye niyetlenmişken Marcus onu sıcacık bir “Günaydın!” ile şaşırtır. Marcus konuşarak Laurence’ı oyalamaya çalışacaktır ama hiç beklemediği bir şeyle karşılaşır: Laurence kendini bir flamingo zannetmektedir ve en büyük hayali flamingo ailesiyle buluşmaktır. Lakin tek bir sorun mevcuttur, Laurence harita okumayı bilmiyordur! Eh, yapacak bir şey yoktur, Marcus’un hayatta kalmak için tek şansı, Laurence’ı mutluluğu bulacağına inandığı Afrika’ya götürmektir…
Marcus’un hayatta kalma hikâyesi, bir kuş evinde başlayıp flamingoların yaşadığı diyarlara kadar uzanan benzersiz bir yol macerasına, sıradışı bir arkadaşlığa dönüşüyor. Bu enteresan karakterlerin gülünç mi gülünç macerası, çocukları klişeye boğmadan, kahkahalar eşliğinde keyifli bir okumaveyavet ediyor. Kitapta bulunan son derece yalın ama bir o kadar da şakali resimler de okuma zevkini ikiye katlıyor. Arkadaş Olalım mı?’yı kitap okumayı sevenler kadar sıkıcı bulanlara da şiddetle öneriyoruz!

Arkadaş Olalım mı? kitap özeti

Arkadaş Olalım mı? pdf oku

Arkadaş Olalım mı? Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu