Bilgisayar Kitapları

Arduino İle Kodlama ve Mikrodenetleyici Uygulamalar Mehmet Akif Ocak Anı Yayıncılık Pdf indir

Arduino İle Kodlama ve Mikrodenetleyici Uygulamalar Mehmet Akif Ocak Anı Yayıncılık Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Arduino İle Kodlama ve Mikrodenetleyici Uygulamalar Mehmet Akif Ocak Anı Yayıncılık Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Anı Yayıncılık aracılığıyla çıkarılan Arduino İle Kodlama ve Mikrodenetleyici Uygulamalar Mehmet Akif Ocak Anı Yayıncılık Kitabı 616 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Arduino İle Kodlama ve Mikrodenetleyici Uygulamalar Mehmet Akif Ocak Anı Yayıncılık kitabı 19.50×27.50 cm‘dir. Mart 2018 nolu ISBN numarasına sahip Arduino İle Kodlama ve Mikrodenetleyici Uygulamalar Mehmet Akif Ocak Anı Yayıncılık kitabının yazarı Mehmet Akif OcakArduino İle Kodlama ve Mikrodenetleyici Uygulamalar Mehmet Akif Ocak Anı Yayıncılık PDF indirebilirsiniz. 

Arduino İle Kodlama ve Mikrodenetleyici Uygulamalar Mehmet Akif Ocak Anı Yayıncılık Kitabı Pdf indir

Arduino, hem devre tasarımı hem de programlama gereksinimleri yönünden esnek bir yapıya sahiptir. Bu esnek yapı, kullanıcı odaklı proje geliştirme işlemlerini hızlandırmakta, aktif üyenin prototiplemesini kolaylaştırmaktadır. Okuyucunun yazdığı kodun somut olarak çalıştığını görmesi, yaptığı çalışmadan haz almasını ve öz yeterlilik duygusunu geliştirmesini sağlamaktadır. Neden Arduino? sorusuna verilecek en iyi yanıt tasarım ve kodlama üzerine kurulmuş olmasından kaynaklanmaktadır.

Bundan dolayı, kodlama, maker, nesnelerin interneti, robotik uygulamalar vb. kavramlar konuşulduğunda akla gelen ilk şey Arduino olmaktadır. Peki nedir Arduino’nun sırrı? Arduinoyu diğer bir çok teknolojiden ayıran özellik, her yaştan bireye kodlamayı çok bi hayli hızlı bir biçimde öğretmesi ve kodlamayla birlikte herkesin kendine göre tasarım olanağı bulabilmesidir. Yapılan her tasarım, kendine göre yap felsefesine dayanmakta, bundan dolayı her yapılan tasarım özgün olmakta, yeni uygulamalara ve projelere yol açmaktadır. Temel elektronik bilgisini ve kodlamayı bir araya getiren Arduino’nun sağladığı bu esneklik hemen herkes tara-fından tartışmasız olarak kabul görmüş ve benimsenmiştir.

Bu kitap kimin için?

Bu kitap, aşağıda gösterilen hedef kitle ve ders programları için hazırlanmıştır:

  • Mesleki ve Teknik Liselerin Bilişim Teknolojileri, Elektrik-Elektronik alanı vb.
  • Önlisans Bilgisayar Programcılığı, Elektronik Teknolojileri, Kontrol ve Otomasyon vb. bölümleri
  • Lisans düzeyinde Bilgisayar Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi (BÖTE) vb. bölümlerde verilen Mikrodenetleyiciler ve Kodlama dersleri Bilim merkezleri, sertifika programları ve kurslar
  • Makerlar ve Hobiciler Kodlama ve tasarımla uğraşanlar
  • Elektroniğe ve programlamaya meraklı olanlar

Etiketler: Arduino İle Kodlama ve Mikrodenetleyici Uygulamalar Mehmet Akif Ocak Anı Yayıncılık Pdf oku , Arduino İle Kodlama ve Mikrodenetleyici Uygulamalar Mehmet Akif Ocak Anı Yayıncılık Pdf kitap indir, Arduino İle Kodlama ve Mikrodenetleyici Uygulamalar Mehmet Akif Ocak Anı Yayıncılık pdf oku ücretsiz, Arduino İle Kodlama ve Mikrodenetleyici Uygulamalar Mehmet Akif Ocak Anı Yayıncılık kitap indir ücretsiz, Arduino İle Kodlama ve Mikrodenetleyici Uygulamalar Mehmet Akif Ocak Anı Yayıncılık pdf indir yandex, Arduino İle Kodlama ve Mikrodenetleyici Uygulamalar Mehmet Akif Ocak Anı Yayıncılık pdf oku özet, Arduino İle Kodlama ve Mikrodenetleyici Uygulamalar Mehmet Akif Ocak Anı Yayıncılık kitap özeti. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu