Çocuk Kitapları

Arayış Ormanı Pdf indir

Arayış Ormanı pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 264 sayfadan oluşan Arayış Ormanı kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Göktuğ Canbaba tarafından kaleme alınan Arayış Ormanı isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Arayış Ormanı kitabını 9786050930559 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Arayış Ormanı pdf oku indir.

Arayış Ormanı pdf indir

Deniz, halen on iki yaşındaydı. Okulda hiç ama hiç arkadaşı yoktu. Çünkü herkese göre o, hayaller gören bir kaçıktı! Tüm bunların sorumlusu ise, ufaklüğünden beri oğluna gizemli hikâyeler anlatan babasıydı. Birbirinden enteresan yaratıklarla dolu bir dünya yaratmıştı ve efsaneye göre saklı bir kapı aracılığıyla geçiş yapılan bu diyar, İstanbul’un ikiz kardeşiydi. Ve bu kapı bir Bekçi tarafından denetleniyordu.
Deniz, bu masallara inanmalı mıydı?
Oysa Deniz’in bilmediği bir gerçek vardı. Babası, her iki diyarı birbirinden ayıran bu kapının Bekçisiydi. Ve bir gün, bu zor görev oğlunun olacaktı.
Deniz, Arayış Ormanı’na doğru çıkacağı tehlikeli yolculukta kendini hayal bile edemeyeceği bir maceranın içinde bulacaktı!

Arayış Ormanı kitap özeti

Arayış Ormanı pdf oku

Arayış Ormanı Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu