Çocuk Kitapları

Arayış Ormanı 2 / Solgun Ruhlar Kitabı Pdf indir

Arayış Ormanı 2 / Solgun Ruhlar Kitabı pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 224 sayfadan oluşan Arayış Ormanı 2 / Solgun Ruhlar Kitabı kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Göktuğ Canbaba tarafından kaleme alınan Arayış Ormanı 2 / Solgun Ruhlar Kitabı isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Arayış Ormanı 2 / Solgun Ruhlar Kitabı kitabını 9786050951646 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Arayış Ormanı 2 / Solgun Ruhlar Kitabı pdf oku indir.

Arayış Ormanı 2 / Solgun Ruhlar Kitabı pdf indir

Arayış Devam Ediyor …
O Zaman Yolculuk Başlasın!
“Önünde daha uzun bir yol var Bekçi. Önce evine dönecek, Alt İstanbul’un ruhuna Arayış Ormanı’ndan çıktığını ve benim bir parçamı aldığını söyleyeceksin. O da seni tanımalı. Sonra evine git. Fedailerin seni eğitmesine izin ver…”
ARAYIŞ ORMANI-BİRİNCİ KİTAP
 
Deniz, kendi ağacının, yani Ruhlar Ağacı’nın dile getirdiği her şeyi yaptı. Hayalet Marangoz’a asasını yaptırmak ve ardından da Ay Manastırı’nı bulmak için sabırsızlanıyordu. Kendini diyara Bekçi olarak tanıtabilmesi için bu şarttı. Ama beklenmedik bir gelişme, maceranın tahmin ettiğinden de önce başlamasına neden olacaktı. Artık Konsey’in ve diyarın geleceği genç bekçi Deniz’in elindeydi. Üst İstanbul’un büyü dolu dünyasında, tılsımcı dostu Ena ve Bozkır Cadılarından Levia ile birlikte çıkacağı yolculuk hiç kolay olmayacaktı. Deniz, Hayalet Marangoz’u nasıl bulacaktı ve Ay Manastırı’nda nelerle karşılaşacaktı? Cadılara ve kötü kişilere karşı vereceği savaşı kazanabilmek için önünde zorlu bir macera vardı.
O Zaman Yolculuk Başlasın!

Arayış Ormanı 2 / Solgun Ruhlar Kitabı kitap özeti

Arayış Ormanı 2 / Solgun Ruhlar Kitabı pdf oku

Arayış Ormanı 2 / Solgun Ruhlar Kitabı Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu