Çocuk Kitapları

Aptal Hamdi Avusturalya’da Pdf indir

Aptal Hamdi Avusturalya’da pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 80 sayfadan oluşan Aptal Hamdi Avusturalya’da kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Müjdat Gezen tarafından kaleme alınan Aptal Hamdi Avusturalya’da isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Aptal Hamdi Avusturalya’da kitabını 9789944425971 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Aptal Hamdi Avusturalya’da pdf oku indir.

Aptal Hamdi Avusturalya’da pdf indir

Aptal Hamdi’yle tanıştınız mı? Aptal dediğimize bakmayın, akıllı mı akıllı, cin gibi bir çocuk aslında. Ama o kendisine aptal denmesini istiyor. Bir gün Müjdat ağabeyinin kapısını çalıyor, Hamdi. Ve o pırıl pırıl zekâsıyla kalbini anında fethedip dostluğunu kazanıyor. Koskoca adamla küçücük çocuk nasıl dost olurmuş demeyin. Okuyun da görün…

Hamdi Avustralya’ya gidiyor. Yanlış duymadınız, bizim çokbilmiş ufaklık Avustralya yolcusu. Bir yandan sevinçten içi kıpır kıpır Hamdi’nin öte yandan da buruk. Okuluna, dostlarına, mahallesine öyle alışmış ki, tabii bir de Müjdat ağabeyine; onları nasıl bırakıp gideceğini kara kara düşünüyor. Ya Müjdat ağabeyi bu bir gün görmese özlediği minik arkadaşından nasıl ayrılacak?

Aptal Hamdi Avusturalya’da kitap özeti

Aptal Hamdi Avusturalya’da pdf oku

Aptal Hamdi Avusturalya’da Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu