Tarih Kitapları

Antakyalı Yazılar Pdf indir

Antakyalı Yazılar pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 152 sayfadan oluşan Antakyalı Yazılar kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Kamil Akdoğan tarafından kaleme alınan Antakyalı Yazılar isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 21 cm ebatındadır. Antakyalı Yazılar kitabını 9786057054951 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Antakyalı Yazılar pdf oku indir.

Antakyalı Yazılar pdf indir

Her yanı tarih kokan topraklarında doğmasam da Antakya tutkusu; baba sevgisi, vatan sevgisi gibi bir şey benim gözümde.Haritasını; derelerini. tepelerini ezbere çizdiğim; içinde büyümeden, yetaptan hayranı olduğum memleket Antakya, Hatay.
Tarihi, Asi Nehri, künefesi, Habib Neccar Dağı, surları, harabeleri, tapınakları…Gazeteleri, kitapları, pulları…Daracık sokakları, Uzun Çarşısı, Şellalcsi, Mozaik Müzesi…
Bir zamanlar Doğunun Kraliçesi olarak adlandırılan bu kent şimdilerde onu herhangi bir kent yapmaya çalışan tüm teşebbüslere rağmen hala o eski ihtişamından izler taşıyor. İşte O izler memleket sevgisi ve yazma tutkumla birleşince Antakya ile alakalı olan her şey menzilime giriyor.
Antakya Yazıları’nda o menzilin Içinde kalan çok az şey var belki ama ölmem olduğunca kalanları da bulmaya, yazmaya çalışacağım.
 

Antakyalı Yazılar kitap özeti

Antakyalı Yazılar pdf oku

Antakyalı Yazılar Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu