Çocuk Kitapları

Annemin Çantası Sara Şahinkanat Pdf indir

Annemin Çantası Sara Şahinkanat Yapı Kredi Yayınları Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Annemin Çantası Sara Şahinkanat Yapı Kredi Yayınları Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Yapı Kredi Yayınları aracılığıyla çıkarılan Annemin Çantası Sara Şahinkanat Yapı Kredi Yayınları Kitabı 32 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. Kuşe Kağıt baskı ile çıkan Annemin Çantası Sara Şahinkanat Yapı Kredi Yayınları kitabı 20.50×27.50 cm‘dir. Şubat 2021 nolu ISBN numarasına sahip Annemin Çantası Sara Şahinkanat Yapı Kredi Yayınları kitabının yazarı Sara ŞahinkanatAnnemin Çantası Sara Şahinkanat Yapı Kredi Yayınları PDF indirebilirsiniz. 

Annemin Çantası Sara Şahinkanat Yapı Kredi Yayınları Kitabı Pdf indir

Kadınların Koca Çantalarının İçinde Neler Var Neler?

Sara Şahinkanat’ın yazdığı, Ayşe İnan Alican’ın muhteşem resimlerle hayat kazandırdığı Annemin Çantası, her zaman alay veya araştırma konusu olan bir konuya açıklık getiriyor. Kadınların çantasında neler var neler? Böyle bir kitap, iki hassas kadının ortak ürünü olunca, ortaya müthiş bir sonuç çıkıyor. Aslolan çanta değil, çantalarında taşıdıkları “hayat”la kadınlar çünkü. Bir çocuğun gözünden kaleme alınan Annemin Çantası, yazar ile çizerin ortak kitapları Beyoğlu Macerası Bilgi Avcıları Gizli Görevde ve Üç Kedi, Bir Dilek kitapları gibi, yine çok sevilecek. 

Etiketler: Annemin Çantası Sara Şahinkanat Yapı Kredi Yayınları Pdf oku , Annemin Çantası Sara Şahinkanat Yapı Kredi Yayınları Pdf kitap indir, Annemin Çantası Sara Şahinkanat Yapı Kredi Yayınları pdf oku ücretsiz, Annemin Çantası Sara Şahinkanat Yapı Kredi Yayınları kitap indir ücretsiz, Annemin Çantası Sara Şahinkanat Yapı Kredi Yayınları pdf indir yandex, Annemin Çantası Sara Şahinkanat Yapı Kredi Yayınları pdf oku özet, Annemin Çantası Sara Şahinkanat Yapı Kredi Yayınları kitap özeti. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu