Çocuk Kitapları

Annemi Bulduğum Gün – Yerimde Olsan Pdf indir

Annemi Bulduğum Gün – Yerimde Olsan pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 80 sayfadan oluşan Annemi Bulduğum Gün – Yerimde Olsan kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Nehir Aydın Gökduman tarafından kaleme alınan Annemi Bulduğum Gün – Yerimde Olsan isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Annemi Bulduğum Gün – Yerimde Olsan kitabını 9786052792773 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Annemi Bulduğum Gün – Yerimde Olsan pdf oku indir.

Annemi Bulduğum Gün – Yerimde Olsan pdf indir

Etrafımızdaki bir çok insanın türlü türlü poblemleri var. Herkesin de poblemleriyla başa çıkmak için değişik farklı metotları… Bu öykülerde tanışacağınız karakterlerin her biri kendinizi bir başkasının yerine koyabilmeniz, onun gibi düşünebilmeniz için sizlere klavuzluk ediyor. Sahi siz onların yerinde olsanız ne yapardınız?
 
Annesini ve babasını hiç tanımadan büyüyen Açelya, devlet himayesinde, bir sevgi evinde yaşamaktadır. Evlerin pencerelerini seyredip orada neler meydana geldiğinı hayal eden Açelya, içinde hep annesini bulma umudu taşıyor.

Annemi Bulduğum Gün – Yerimde Olsan kitap özeti

Annemi Bulduğum Gün – Yerimde Olsan pdf oku

Annemi Bulduğum Gün – Yerimde Olsan Pdf indir

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu