Çocuk Kitapları

Anneannem Bir Film Yıldızı Pdf indir

Anneannem Bir Film Yıldızı pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 144 sayfadan oluşan Anneannem Bir Film Yıldızı kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Pınar Göçer tarafından kaleme alınan Anneannem Bir Film Yıldızı isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 21 cm ebatındadır. Anneannem Bir Film Yıldızı kitabını 9786053754282 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Anneannem Bir Film Yıldızı pdf oku indir.

Anneannem Bir Film Yıldızı pdf indir

Bir film yıldızı olmak, çok güzel olmak, anneanne olmak, hatta inzivaya çekilmek doğayı korumak uğruna savaşmaya engel midir? Tabii ki hayır…

İngiltere’de hayatlarını sürdüren Defne ile Can’ın annesiyle babası, çevre bilim uzmanıdır ve bir yıllığına Kuzey Kutbu’na araştırma yapmaya gideceklerdir. Bu zamanda çocuklar, Türkiye’de yaşayan eski film yıldızı anneannelerinin yanına taşınmak mecburiyetindedirler. Anneanne ufak bir sahil kasabasına yerleşmiştir.

Çocuklar; anneanneleri, anneannelerinin ablası, yardımcısı, köpeği Zegay ve ördekleri Golden ile ufak bir taş evde yaşarlar. Günleri bi hayli hareketli geçer. Doğa harikası kasaba halk plajının, otel yapılarak tahrip edilmesine karşı çıkarlar. Okula giderler. Suçiçeği olurlar. Zeytin hasadına ve ardından yapılan zeytin şenliğine katılırlar.

Anneannem Bir Film Yıldızı kitap özeti

Anneannem Bir Film Yıldızı pdf oku

Anneannem Bir Film Yıldızı Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu