Çocuk Kitapları

Anne Hakları Bildirgesi Pdf indir

Anne Hakları Bildirgesi pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 9789750842399 sayfadan oluşan Anne Hakları Bildirgesi kitabı TÜRKÇE olarak çıkarılmıştır. Elisabeth Brami tarafından kaleme alınan Anne Hakları Bildirgesi isimli kitap 15.02.2019 dilinde ve Kendinden Kapak ebatındadır. Anne Hakları Bildirgesi kitabını Estelle Billon Spagnol numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Anne Hakları Bildirgesi pdf oku indir.

Anne Hakları Bildirgesi pdf indir

Annelerin de babalar gibi kusursuz olmama, bisikletleri tamir etme, işlerini sevme, ister tuvalette ister başka yerde rahat sorunsuz bir şeyler okuyabilme, hayatlarının gidişatını değiştirme ve aşkı kimle isterlerse onunla, diledikleri gibi yaşama hakkı mevcuttur.
 
Uluslararası Af Örgütü, kabul görmüş basmakalıp fikirleri yıkıp geçen bu “bildirge”yi destekliyor. Şiddetin temelini oluşturan basmakalıp fikirler ve ayrımcılıkla ufak yaşlardan ibu yana mücadele edilmesi gerektiğini mizahi bir dille anlatan bu kitap, kız erkek ayırmaksızın herkes arasında eşitliğe saygının önemini hatırlatıyor. Élisabeth Brami’den, çocuk, genç, yetişkin her bireyi düşündürecek, eğlendirecek ve gülümsetecek bir kitap daha!

Anne Hakları Bildirgesi kitap özeti

Anne Hakları Bildirgesi pdf oku

Anne Hakları Bildirgesi Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu