Pdf Kitap

Anne Beni İyileştir (İmzalı) Pdf indir

Anne Beni İyileştir (İmzalı) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 224 sayfadan oluşan Anne Beni İyileştir (İmzalı) kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. M. Barış Muslu tarafından kaleme alınan Anne Beni İyileştir (İmzalı) isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.7 x 21 cm ebatındadır. Anne Beni İyileştir (İmzalı) kitabını 8696602031553 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Anne Beni İyileştir (İmzalı) pdf oku indir.

Anne Beni İyileştir (İmzalı) pdf indir

Bu kitabı yazmasam olmazdı!
İtiraf edeyim beş sene önce bana böyle bir kitap yazacaksın deseler pek de inanmazdım. 

Neden mi? Çünkü gayet batı tarzı bir eğitim almış, dünya çapında materyalizmin merkezi kabul edilebilecek Amerika’da liseyi ve üniversiteyi bitirmiş, iflah olmaz bir pozitivist olarak bu kitapta size benim de evrenle alakalı algımı, hayata bakış perspektifimi tamamen değiştiren çiçeği burnunda bir bilgiden söz ediyorum.
Doğrusu ben NeuroFormat sisteminin çocuklar ve çok ufak yaşlarda çıkan sorunlar üzerinde katkısının sınırlı bulunacağını düşünmüştüm. Çünkü sistem, bir çok hastalıkta bu hastalıkların sebebi olan kaynak travmaların bulunup temizlenmesine dayanmakta. Tabii ki söz ettiğim biçimde çocuklar ve erken yaştaki sorunlar için bu zordu.
Ama öyle şeyler oldu ki gördüklerim benim bile beklentimin onlarca hatta yüzlerce kat üzerine çıktı. Alerjilerden cilt poblemlerina, özgüven eksikliğinden hiperaktiviteye ve öğrenme kuvvetliğüne hatta otizme kadar, yüzlerce çocukta muazzam sonuçlara şahit olduk.
Sevgili anneler, size mesajım şu: Çocuğunuz hastaysa tek çare sizde olabilir. Hayır, söz ettiğim bir sevgi klişesi değil. Elbette sevgi çok mühim ama ben ufak iyileşmelerden değil gerçek ve kalıcı bir çözümden bahsediyorum.
Detayları öğrenmeye, çocuğunuzu iyileştirmeye, hayata bakış açınızı değiştirecek çiçeği burnunda bir dünyaya adım atmaya hazır mısınız?

Anne Beni İyileştir (İmzalı) kitap özeti

Anne Beni İyileştir (İmzalı) pdf oku

Anne Beni İyileştir (İmzalı) Pdf indir

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu