Tarih Kitapları

Ankara’da Mustafa Kemal’in Yanında Pdf indir

Ankara’da Mustafa Kemal’in Yanında pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Ankara’da Mustafa Kemal’in Yanında kitabı 88 olarak çıkarılmıştır. Alaeddine Haïdar tarafından kaleme alınan Ankara’da Mustafa Kemal’in Yanında isimli kitap 9786052497012 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Ankara’da Mustafa Kemal’in Yanında kitabını 20.03.2020 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Ankara’da Mustafa Kemal’in Yanında pdf oku indir.

Ankara’da Mustafa Kemal’in Yanında pdf indir

“Garın bahçesinde takdim ettiler beni Mustafa Kemal’e. Boylu, enerjik görünümlü Türk Milliyetçilerinin Komutanı kırklı yaşlarında olmalı. Yorgunluğuna karşın delici bakışları ve çok kuvvetli bir sesi var. Lakin bazı acil meseleler onun çalışma odasına dönmesini gerektiriyor, bundan dolayı ilk görüşmemiz fazla sürmüyor. Yine gelmemi dile getiriyor muhabbetle.”
 
 
Mustafa Kemal’le ilk karşılaşmasını yukarıdaki satırlarda böyle anlatıyor Alaeddine Haïdar Milli Mücadelenin kısa süre de olsa yakında zamandan tanıklığını yapan bir kalemden Türkçe’ye ilk kez tercüme edilen bu kitabın çevirdiğiniz her bir sayfasında işgal ve direnişi, düşmanın tasavvur edilemez zalimliğini ve vahşetini tüm çıplaklığıyla görecek, Anadolu halkının verdiği imkânsız savaştaki dirayeti, Başkomutan’ından neferine, köylüsünden vekiline bir ulusun hepsinın azmini ve kararlılığını hayranlıkla okuyacaksınız.
 
Minnetle.
Özlem Pekcan

Ankara’da Mustafa Kemal’in Yanında kitap özeti

Ankara’da Mustafa Kemal’in Yanında pdf oku

Ankara’da Mustafa Kemal’in Yanında Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu