Bilgisayar Kitapları

Android Oyun Programlama Murat Dikici Kodlab Yayın Dağıtım Pdf indir

Android Oyun Programlama Murat Dikici Kodlab Yayın Dağıtım Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Android Oyun Programlama Murat Dikici Kodlab Yayın Dağıtım Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Kodlab Yayın Dağıtım aracılığıyla çıkarılan Android Oyun Programlama Murat Dikici Kodlab Yayın Dağıtım Kitabı 344 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Android Oyun Programlama Murat Dikici Kodlab Yayın Dağıtım kitabı 15.00×21.00 cm‘dir. Ekim 2020 nolu ISBN numarasına sahip Android Oyun Programlama Murat Dikici Kodlab Yayın Dağıtım kitabının yazarı Murat DikiciAndroid Oyun Programlama Murat Dikici Kodlab Yayın Dağıtım PDF indirebilirsiniz. 

Android Oyun Programlama Murat Dikici Kodlab Yayın Dağıtım Kitabı Pdf indir

Hemen her gün, milyonlarca oyuncuya erişmiş oyunları geliştirenlerin başarı hikâyelerini bir yerlerden okuyoruz. Kimisi hazırladığı ilk oyunu uygulama marketinde yayınlayıp hiç beklemediği başarılar elde ederken kimisi de kapsamlı bir geliştirici takımı ve büyük emeklerle hazırladığı oyun ile aradığı başarıyı buluyor.

Bu kitapta Android editörlerinin ve oyun motorlarının kurulumundan başlanarak 3D oyun daha da ilerletmeye kadar programlamadan bahsedilmesinin yanında; başarılı bir oyunun ilk tuğlasını koymadan önce planlamanız gereken; stratejiler, para kazanma metotları, pazarlama metotları anlatılmıştır. Ayrıca oyununuzu uygulama marketlerinde nasıl yayınlayacağınız da sizlerle paylaşılmıştır. Kitapta, tek bir bakış açısı kullanılmadan farklı editörler ve oyun motorları ile oyun geliştirme anlatılarak örnekler sunulmuştur.

– Oyun Fikri Geliştirme
– Android Studio ile Oyun Geliştirme
– Animasyonlu Oyun Ekranı Hazırlama
– İleri Düzey Açılış Ekranı Oluşturma
– Unity ile 2D ve 3D Oyun Geliştirme
– Corona SDK, BuildBox ve Unreal Engine
– Oyunlardan Para Kazanmak
– Oyun İçi Satın Almalar
– Reklam Entegrasyonu
– Google Play Store’da Oyun Yayınlama
– Diğer Oyun Motorları
– Diğer Uygulama Marketleri
– Örnek Oyunlar

Etiketler: Android Oyun Programlama Murat Dikici Kodlab Yayın Dağıtım Pdf oku , Android Oyun Programlama Murat Dikici Kodlab Yayın Dağıtım Pdf kitap indir, Android Oyun Programlama Murat Dikici Kodlab Yayın Dağıtım pdf oku ücretsiz, Android Oyun Programlama Murat Dikici Kodlab Yayın Dağıtım kitap indir ücretsiz, Android Oyun Programlama Murat Dikici Kodlab Yayın Dağıtım pdf indir yandex, Android Oyun Programlama Murat Dikici Kodlab Yayın Dağıtım pdf oku özet, Android Oyun Programlama Murat Dikici Kodlab Yayın Dağıtım kitap özeti. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu