Akademik Kitaplar

Anatomi Niyazi Acer İstanbul Tıp Kitabevi Pdf indir

Anatomi Niyazi Acer İstanbul Tıp Kitabevi Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Anatomi Niyazi Acer İstanbul Tıp Kitabevi Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. İstanbul Tıp Kitabevi aracılığıyla çıkarılan Anatomi Niyazi Acer İstanbul Tıp Kitabevi Kitabı 174 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. Kuşe Kağıt baskı ile çıkan Anatomi Niyazi Acer İstanbul Tıp Kitabevi kitabı 16.00×23.00 cm‘dir. Kasım 2019 nolu ISBN numarasına sahip Anatomi Niyazi Acer İstanbul Tıp Kitabevi kitabının yazarı Niyazi AcerAnatomi Niyazi Acer İstanbul Tıp Kitabevi PDF indirebilirsiniz. 

Anatomi Niyazi Acer İstanbul Tıp Kitabevi Kitabı Pdf indir

Sağlık bilimlerinin temel derslerinden birisi olan anatomi, çağdaş tıp eğitimi ve teknolojinin ilerlemesiyle paralel olarak gelişmektedir. Anatomi geniş ve öğrenimi zor bir bilimdir. Bu zorluk düzenli, planlı ve çeşitli çalışma taktikleriyle basit bir şekilde aşılabilir. Sağlık alanında hekimlerin bunun yanında, diğer sağlık personeli yetiştirmek için eğitim veren nitelikli bir çok fakülte ve yüksekokul mevcuttur. Bu okullarda okutulacak kaliteli ders kitapları, ülkesine ve alanında hizmet verecek bireylere meslek yaşamında bir çok katkı sağlayacaktır.

Bu kitap tıp fakültesi, diş hekimliği ve eczacılık fakülteleri dışındaki sağlık meslek gruplarına yönelik hazırlanmıştır. Öğrenci için yeterli ve sade bir anlatımla verilen bilgilerin, şekillerle desteklenerek öğrenmeyi daha kolaylaştırıcı hale getireceği ve atlasa olan ihtiyacın azalmasını sağlayacağı kanısına varılmaktadır. Bu amaç ışığında hazırlanan bu kitabın anatomi eğitimindeki bir boşluğu doldurmasını ve katkıda bulunmasını ümit ediyoruz. Kitabımızda insan vücudu sistemlere ve onlarda alt başlıklar halinde bölümlere ayrılarak anlatılmıştır. Kitabın hazırlanmasında özellikle genç lisansütü öğrenim gören dostlarımızın katkısı büyük olmuştur.

Görüntülerin bazıları öğrenmenin iyi olması için CT üzerinden üç boyutlu olarak elde edilmiş ve kullanılmıştır. Ayrıca kaynaklarda verilen web sitelerinden ücretiz olarak elde edilen görüntüler modifiye edilmiş ve gerekli etiketlemeler üzerinde yapılmıştır. Bu ilk sayıdır ve bndan sonra gelecek eleştiri ve düzeltmeler ile daha kapsamlı ve güzel kitapların çıkartılması da hedeflermiz içindedır.

Etiketler: Anatomi Niyazi Acer İstanbul Tıp Kitabevi Pdf oku , Anatomi Niyazi Acer İstanbul Tıp Kitabevi Pdf kitap indir, Anatomi Niyazi Acer İstanbul Tıp Kitabevi pdf oku ücretsiz, Anatomi Niyazi Acer İstanbul Tıp Kitabevi kitap indir ücretsiz, Anatomi Niyazi Acer İstanbul Tıp Kitabevi pdf indir yandex, Anatomi Niyazi Acer İstanbul Tıp Kitabevi pdf oku özet, Anatomi Niyazi Acer İstanbul Tıp Kitabevi kitap özeti. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu