Çocuk Kitapları

Amazon Macerası / Nobinson’un Maceraları 2 Pdf indir

Amazon Macerası / Nobinson’un Maceraları 2 pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 226 sayfadan oluşan Amazon Macerası / Nobinson’un Maceraları 2 kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Kyungsoo Park Jang Kyoungae tarafından kaleme alınan Amazon Macerası / Nobinson’un Maceraları 2 isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Amazon Macerası / Nobinson’un Maceraları 2 kitabını 9786053498964 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Amazon Macerası / Nobinson’un Maceraları 2 pdf oku indir.

Amazon Macerası / Nobinson’un Maceraları 2 pdf indir

Nobinson, sürekli olarak uçak kazası geçirip kurtulan, her kurtuluşun onu bambaşka maceralara sürüklediği Koreli bir gençtir. Nobinson’un şapşal bir görüntüsü mevcuttur. Bu nedenle gittiği yerlerde ciddiye alınmaz ama o bulmacalara, sorulara bulduğu akılcı çözümlerle herkesi yanıltır. Nobinson, tıpkı Robinson Crusoe gibi ıssız bir adaya düşer, Amazon Ormanlarını kurtarmaya çalışır, Ay’a kaçırılır… Tüm bu heyecanlı kurguya bilimsel bilgiler de eşlik eder. Hem eğlendiren hem bilgi veren bu seri, öğrenmeye meraklı çocukları bekliyor.
 
Nobinson, ikinci uçak kazasıyla Amazon Ormanlarına düşer. Amazonların son kraliçesi Hopmete ile karşılaşır. Nobinson kehaneti çözmek için Kızılderili Macuna ile birlikte Amazon’da ilerlerken hem doğal hayatla hem de Amazon’daki mafya ile mücadele eder. Nobinson, Amazon Ormanları ve dünyayı saran çevre poblemleri ile ilgili birden fazla şey öğrenir. Amazon’da şamatası, eğlencesi ve bilgisi bol bir macera çocukları bekler.

Amazon Macerası / Nobinson’un Maceraları 2 kitap özeti

Amazon Macerası / Nobinson’un Maceraları 2 pdf oku

Amazon Macerası / Nobinson’un Maceraları 2 Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu