Çocuk Kitapları

Altın Tayın Hikayesi Pdf indir

Altın Tayın Hikayesi pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 48 sayfadan oluşan Altın Tayın Hikayesi kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Renee Maniere tarafından kaleme alınan Altın Tayın Hikayesi isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Altın Tayın Hikayesi kitabını 9786052498118 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Altın Tayın Hikayesi pdf oku indir.

Altın Tayın Hikayesi pdf indir

Jan Mişel, kapıdan çıkıp birkaç metre ilerledikten sonra önünde uzanan vadiye hayranlıkla baktı. Aslını söylemek gerekirse o, hiçbir zaman kırların bu kadar güzel ve büyüleyici olabileceğini düşünmemişti.
Jan, ufak bir şehir çocuğuydu. O yalnızca asfalt caddelerin kenarındaki tozlu ağaçları, koparılması ve çoğunlukla üzerinde yürünmesi yasak çimleri ve çiçekleri biliyordu. Doğal bir biçimde sere serpe büyümüş, rastgele dikilmiş ağaçların, koparılması yasaklanmamış çiçekler ile üzerinde serbestçe oynanabilen çimenlerin varlığından habersizdi.
Küçük çocuk bu güzelliğin içinde derin derin nefes alarak ciğerlerine çektiği havada, akasya, çiğdem ve daha binlerce bitki ve hayvanın kokusunu alıyordu. Bu öylesine kuvvetli bir kokuydu ki, buna alışkın olmayanların başını döndürürdü.

Altın Tayın Hikayesi kitap özeti

Altın Tayın Hikayesi pdf oku

Altın Tayın Hikayesi Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu