Çocuk Kitapları

Altın Anahtar’ın Gizemi / Hiper Cemil 1 Pdf indir

Altın Anahtar’ın Gizemi / Hiper Cemil 1 pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 128 sayfadan oluşan Altın Anahtar’ın Gizemi / Hiper Cemil 1 kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Mustafa Kemal Çelik tarafından kaleme alınan Altın Anahtar’ın Gizemi / Hiper Cemil 1 isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 21 cm ebatındadır. Altın Anahtar’ın Gizemi / Hiper Cemil 1 kitabını 9786059562461 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Altın Anahtar’ın Gizemi / Hiper Cemil 1 pdf oku indir.

Altın Anahtar’ın Gizemi / Hiper Cemil 1 pdf indir

Herkese Merhabalar arkadaşlar! Benim adım Cemil.
Hareketli olduğum için okuldaki dostlarım hatta müdürümüz Cingöz Şinasi bile bana Hiper Cemil diye sesleniyor. Evde, mahallede, okulda ne olsa herkes benden biliyor. Eeee, adımız çıkmış dokuza inmez sekize!
Şaka bir yana bu aralar başım gerçekten dertte. Okulumuzun sembolü olan Altın Anahtar yere düşüp “Şangıırrrttttt!” diye kırılınca herkes beni suçladı. Dönem sonuna kadar Altın Anahtar’ı kimin kırdığını bulamazsam Cingöz Şinasi beni okuldan gönderecek.
Acaba Altın Anahtar’ı kim kırdı?
Gerçekten herkesin dediği gibi ben kırmış olabilir miyim? Altın Anahtar’ı kimin kırdığını öğrenmenin bir tek yolu var: Bana yardımcı olmanız.
 
Hadi o zaman sayfaları çevirmeye başlayalım ve Altın Anahtar’ı kimin kırdığını birlikte bulalım.
 

Altın Anahtar’ın Gizemi / Hiper Cemil 1 kitap özeti

Altın Anahtar’ın Gizemi / Hiper Cemil 1 pdf oku

Altın Anahtar’ın Gizemi / Hiper Cemil 1 Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu