Akademik Kitaplar

Alternatif Turizm Şule Aydın Detay Yayıncılık Pdf indir

Alternatif Turizm Şule Aydın Detay Yayıncılık Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Alternatif Turizm Şule Aydın Detay Yayıncılık Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Detay Yayıncılık aracılığıyla çıkarılan Alternatif Turizm Şule Aydın Detay Yayıncılık Kitabı 360 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Alternatif Turizm Şule Aydın Detay Yayıncılık kitabı 16.00×22.50 cm‘dir. Ocak 2020 nolu ISBN numarasına sahip Alternatif Turizm Şule Aydın Detay Yayıncılık kitabının yazarı Şule AydınAlternatif Turizm Şule Aydın Detay Yayıncılık PDF indirebilirsiniz. 

Alternatif Turizm Şule Aydın Detay Yayıncılık Kitabı Pdf indir

Bu kitap, ilk kez turizm gelişimini evreler halinde ele almakta ve alternatif turizm kavramına eleştirel bir bakış açısı getirmektedir. Daha ardından ise kitap, yukarıda kısmen sözü edilen hem geleneksel hem de yeni alternatif turizm türlerine dair örneklerle geniş bir şekilde bir açıklama sağlamaktadır. Kitapta bulunan bölümlerin her biri, hususunda uzman akademisyenler aracılığıyla yazılmıştır. Kitap, kamu kurum ve kuruşlarının yöneticileri, turizm işletme yöneticileri ve turizm uzman kişilerı, bilim bireylerinın bunun yanında alternatif turizm dersi alan ve bu hususta araştırma yapmak isteyen öğrenciler için de bir kaynak niteliğindedir.

Etiketler: Alternatif Turizm Şule Aydın Detay Yayıncılık Pdf oku , Alternatif Turizm Şule Aydın Detay Yayıncılık Pdf kitap indir, Alternatif Turizm Şule Aydın Detay Yayıncılık pdf oku ücretsiz, Alternatif Turizm Şule Aydın Detay Yayıncılık kitap indir ücretsiz, Alternatif Turizm Şule Aydın Detay Yayıncılık pdf indir yandex, Alternatif Turizm Şule Aydın Detay Yayıncılık pdf oku özet, Alternatif Turizm Şule Aydın Detay Yayıncılık kitap özeti. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu