Çocuk Kitapları

Alman Masalları Pdf indir

Alman Masalları pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Alman Masalları kitabı 48 olarak çıkarılmıştır. Ludwig Bechstein tarafından kaleme alınan Alman Masalları isimli kitap 9786052498330 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Alman Masalları kitabını 25.08.2020 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Alman Masalları pdf oku indir.

Alman Masalları pdf indir

Bir varmış bir yokmuş, evvel zaman içinde, kalbur saman içinde, ufak bir ülkenin, mülayim bir köyünde, kendi halinde bir çift yaşarmış.
Adam becerikli, eli hızlı ve güvenilir bir ustaymış. Yaptığı iş senelerca dayanır, hiçbir zaman ile ilgilin fazlasını istemezmiş. Hem o köyde hem de civar köylerde namı almış yürümüş. Kadının da elinden her iş gelirmiş. Hem evini temiz pak tutar hem dikiş diker hem de bahçelerini ekip biçermiş.
Kazandıkları her kuruş helal olduğundan mı, aldıkları hayır dualardan mı bilinmez, güzel güzel geçinirlermiş. Hatta bir kenara biraz para bile ayırabilirlermiş.
Bu iyi yürekli, çalışkan çiftin tek isteği bir çocukları olmasıymış. Gece gündüz ettikleri dualar sonunda karşılığını bulmuş, hem de bi hayli fazla.

Alman Masalları kitap özeti

Alman Masalları pdf oku

Alman Masalları Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu