Akademik Kitaplar

Algı Yönetimi Bilal Karabulut Pdf indir

Algı Yönetimi Bilal Karabulut Alfa Yayınları Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Algı Yönetimi Bilal Karabulut Alfa Yayınları Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Alfa Yayınları aracılığıyla çıkarılan Algı Yönetimi Bilal Karabulut Alfa Yayınları Kitabı 360 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Algı Yönetimi Bilal Karabulut Alfa Yayınları kitabı 16.00×23.50 cm‘dir. Ekim 2017 nolu ISBN numarasına sahip Algı Yönetimi Bilal Karabulut Alfa Yayınları kitabının yazarı Bilal KarabulutAlgı Yönetimi Bilal Karabulut Alfa Yayınları PDF indirebilirsiniz. 

Algı Yönetimi Bilal Karabulut Alfa Yayınları Kitabı Pdf indir

“İnsanın İçine Düşebileceği  En Büyük Yanlış, Bir Yanlışın İçinde Olduğu Halde Onu En Büyük Doğru Sanmasıdır…”

Algıladığımız Dışında Bir Gerçeklik Var mı? Doğrularımız ve Yanlışlarımız Diye Sahiplendiğimiz Düşünceler Acaba Gerçekten Bizim mi?

Maalesef Hayır…

“Algılarımız dışında bir gerçeklik yok ve bundan dolayı asıl büyük savaş algı düzeyinde yaşanmakta…”

Gerçek bir vatansever, ülke bölünsün diye çabalar mı? Ya da içten bir Müslüman, dinine en fazla zarar veren kişi haline dönüşebilir mi?

Maalesef Evet…

“Eğer profesyonel bir algı yönetimine maruz kalmışsa insanın elindeki silah tersine dönebilir…”

Algı Yönetimi, Türkiye’de çoğu insan için yeni bir kavram. Belki de birkaç yıl öncesine kadar farkında bile olmadığımız bir gerçeklik. Bu kitap, Türkiye’de Algı Yönetimi üzerine yazılmış İlk ve Tek kitaptır. Kitapta: Siyasi mühendislik, toplum mühendisliği, subliminal mesajlar, zihin kontrolü, psikolojik savaş, sosyal platform ve bilgi savaşları, kamu diplomasisi, propaganda, algı ve imaj yönetimi, markalaşma stratejileri, algı yönetimi ve iletişim stratejileri, güvenliğin algı boyutu, dış politikanın algı boyutu, siyasi parti ve önderler için algı yönetimi stratejileri gibi birbirinden mühim konular, alanında uzman akademisyenler aracılığıyla, çok kapsamlı bir biçimde ve derinlemesine analiz edilmiştir.

Etiketler: Algı Yönetimi Bilal Karabulut Alfa Yayınları Pdf oku , Algı Yönetimi Bilal Karabulut Alfa Yayınları Pdf kitap indir, Algı Yönetimi Bilal Karabulut Alfa Yayınları pdf oku ücretsiz, Algı Yönetimi Bilal Karabulut Alfa Yayınları kitap indir ücretsiz, Algı Yönetimi Bilal Karabulut Alfa Yayınları pdf indir yandex, Algı Yönetimi Bilal Karabulut Alfa Yayınları pdf oku özet, Algı Yönetimi Bilal Karabulut Alfa Yayınları kitap özeti. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu