Edebiyat Kitapları

Akvaryumdaki Tiyatro Pdf indir

Akvaryumdaki Tiyatro pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 114 sayfadan oluşan Akvaryumdaki Tiyatro kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Behiç Ak tarafından kaleme alınan Akvaryumdaki Tiyatro isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13 x 19.5 cm ebatındadır. Akvaryumdaki Tiyatro kitabını 9789944717885 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Akvaryumdaki Tiyatro pdf oku indir.

Akvaryumdaki Tiyatro pdf indir

Galata’nın Tembel Martısı, Güneşi Bile Tamir Eden Adam ve Pat Karikatür Okulu ile ufak büyük her yaştan okuru etkileyen usta sanatçı Behiç Ak, “gülümseten öyküler”inin sekizincisinde, doğal yaşama saygıya, insanı kalıplara sokan kent yaşamına gözleri üstüne topluyor. Okurlarını bu kez “cennet”ten bir köşe olarak tanımladığı bir dağ köyündeki çok renkli yaşama konuk eden yazar, seyredenle seyredilenin çelişkisini tartışırken marka çılgınlığını ve modern kent yaşamını da eleştiriyor. Sanatçının özgün renkli desenleriyle canlanan, mitoloji ve halk kahramanlarıyla zenginleşen keyifli kitap, çocukları sorunlara yaratıcı çözümler daha da ilerletmeye özendiriyor.

Toroslar’ın eteğindeki Balıklı Köy’de tertemiz bir göl vardı. Gölün balıklarını köy halkı öyle severdi ki, her evde bir akvaryum kurulmuştu. Gölün suları yükselmeye başladığında, nasılsa alçalır deyip hiç oralı olmadılar. Çünkü hepsi de, “gökten düşen” yönetmenin çekeceği filmle ve senaryodaki rolleriyle ilgileniyorlardı son haftalarda. Doğal yaşam özlemiyle Balıklı’ya yerleşen İngilizler’den biriyse, yönetmenin kafasını iyice karıştırmıştı. Aralarında bir tek ufak Zühtü, göl sularının köyü kaplamaması için çözüm arayıp duruyordu…

Akvaryumdaki Tiyatro kitap özeti

Akvaryumdaki Tiyatro pdf oku

Akvaryumdaki Tiyatro Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu